2019-06-16, sekmadienis, 20:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Aklųjų ir silpnaregių ataskaitiniame susirinkime dėkota Joniškio rajono savivaldybei

2018-10-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Aklųjų ir silpnaregių ataskaitiniame susirinkime dėkota Joniškio rajono savivaldybei

Praėjusią savaitę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Joniškio rajono filialo nariai rinkosi į Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Joniškio rajono filialo ataskaitinį susirinkimą Krepšinio muziejuje. Susirinkime pirmininkė Ina Sakalauskienė pristatė metų veiklos ataskaitą. Susirinkime dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.

 

Pasidžiaugė, kad aktyviai bendradarbiaujama su Joniškio rajono savivaldybės administracijos specialistais, seniūnijose dirbančiais socialiniais darbuotojais, Socialinių paslaugų ir užimtumo centru. Pasakojo apie organizacijoje rengiamas edukacijas, kultūrinį gyvenimą, kiekvieną savaitę vykstančius užsiėmimus, kurie lavina gebėjimus, kūrybinius įgūdžius. Taip pat kalbėta apie organizuotas ekskursijas, įvairias išvykas.

 

 

Pirmininkė ypač dėkojo Joniškio rajono savivaldybės merui G. Čepuliui, vicemerei V. Aleknavičienei ir savivaldybės administracijai už organizacijos palaikymą, taip reikalingą supratimą ir pagalbą: „Juk, kas mes esame be Jūsų, be reginčiųjų... Todėl džiaugiamės, kad būname ne tik išklausyti, bet ir išgirsti. Bet kokiu prašymu visada sulaukiame pagalbos“, – kalbėjo Joniškio skyriaus pirmininkė Ina Sakalauskienė.

 

 

 

Rajono meras G. Čepulis pasveikino visus aktyviai veiklą vykdančius organizacijos narius, pasidžiaugė jos pirmininke, padėkojo jai už ištvermę ir stiprybę, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, pagalbą bendruomenės nariams. 50 metų darbo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių draugijoje proga, už dėmesį, skiriamą Joniškio rajono akliesiems ir silpnaregiams,  meras padėkos raštą įteikė VšĮ Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktoriui Alfonsui Navickiui.

 

Pasibaigus susirinkimui, Krepšinio muziejuje filialo nariams parodyti du dokumentiniai filmai „Iš tamsos į šviesą“ ir „Joniškio bažnyčia atkurtos Lietuvos šimtmečio šviesoje“, kurių scenarijaus autorius ir režisierius – Joniškio garbės pilietis Leonas Karaliūnas.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Linos Šutkienės nuotr.

 

Sužinok daugiau. Spausk čia

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai