2019-11-22, penktadienis, 00:33.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:02, leidžiasi 16:04, dienos ilgumas 8:2.

„Amicitia“ atkrintamąsias pradėjo triuškinančia pergale

2019-04-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos

Trečiadienį tęsėsi SMKL atkrintamųjų varžybų kovos. Rungtynių maratoną pratęsė "Geristos" ir "Amicitios" krepšininkai. Susitikimą rezutatu 97:64 laimėjo "Amicitios" krepšininkai, kurie praktiškai užsitikrino poziciją ketvirtfinalio etape.

Susitikimą kur kas geriau pradėjo svečiai iš Joniškio, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 12:2. Pranašumą "Amicitiai" išsaugoti pavyko ir antroje ketvirčio pusėje. Po pirmųjų dešimties minučių jie buvo priekyje 21:14.

Antrajame kėlinyje žaidimas aikštelėje išliko panašus - "Amicitia" ir toliau sėkmingai išlaikė savo pranašumą. Įpusėjus antrajam kėliniui ji pirmavo dviženkliu pranašumu - 30:20. Dar sėkmingesnė joniškiečiams buvo antroji ketvirčio pusė - po dviejų kėlinių "Amicitia" buvo priekyje rezultatu 46:27.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė - "Geristai" nepavyko sumažinti turėto deficito. O sėkmingai abiejuose aikštelės pusėse žaidę "Amicitios" krepšininkai pasidėjo rimtus pamatus antrosioms serijos rungtynėms. "Amicitia" laimėjo susitikimą rezultatu 97:64 ir kitame susitikime turės 33 taškų atsargą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Žydrūnas Mačiūnas ir Kęstutis Girdžiūnas - abu jie įmetė po 22 taškus, Andrius Rimkus pridėjo 16, Kęstutis Keršis pelnė 15 taškų.

"Geristos" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Mindaugas Jasiulis ir Benas Jankūnas - abu jie įmetė po 18 taškų, Audrius Steponavičius pelnė 15, Donatas Podžiūnas - 8 taškus.

Atsakomasis komandų susitikimas įvyks balandžio 24 dieną.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Amicitia": Žydrūnas Mačiūnas (22 taškai, 4 atk. kam., 10 rez. perd.), Kęstutis Girdžiūnas (22 taškai, 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Kęstutis Keršis (15 taškų, 3 atk. kam., 3 rez. perd.).

"Gerista": Mindaugas Jasiulis (18 taškų, 7 atk. kam.), Benas Jankūnas (18 taškų, 4 atk. kam.), Audrius Steponavičius (15 taškų, 7 atk. kam.).