2019-03-22, penktadienis, 02:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:15, leidžiasi 18:34, dienos ilgumas 12:18.

Apdovanoti geriausi rajono sportininkai ir jų treneriai

2019-01-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Apdovanoti geriausi rajono sportininkai ir jų treneriai

Metų pabaigoje pagerbti geriausiais rezultatais pasižymėję rajono sportininkai bei visi tie, kurie prisidėjo prie rajono sportininkų aukštų rezultatų. Geriausio „Metų sportininko“ nominacija įteikta žirginio sporto atstovui Matui Petraičiui, „Metų treneriu“ vainikuotas Rytis Keršys, už viso gyvenimo nuopelnus sportui apdovanotas Stasys Rimdžius. Sporto centro direktoriui Tomui Aleknavičiui įteikta taurė už sėkmingą rajono sportininkų pasirodymą penkių rajonų grupėje jaunučių ir sporto vilčių žaidynėse. Šiose žaidynėse joniškiečiai tapo nugalėtojais.

 

Rajono sportininkų šventėje apsilankė Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas ir asociacijos generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas. Svečiai atvežė diplomą Joniškio seniūnijos komandai, šiemet Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse tarp 360 Lietuvos seniūnijų užėmusiai antrą vietą. Dar vieną diplomą svečiai atvežė Joniškio savivaldybei, iškovojusiai 4-ąją vietą. Už aktyvią pagalbą, plėtojant Sporto visiems sąjūdžio idėją asociacijos padėkos įteiktos Stasiui Rimdžiui bei Romui Sperskiui.

 

Rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkomis apdovanoti Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms sportininkus ruošę treneriai Virginija Butautienė, Petras Veikalas, Ruslanas Prokopenko, Rytis Keršys, Romas Uždavinys, Tomas Aleknavičius, Romualdas Franckaitis, Birutė Žąsinienė, Antanas Virbičianskas ir Gintaras Melinis.

 

Piniginėmis premijomis už aukštus sportinius pasiekimus apdovanoti Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių disko metimo antros vietos laimėtoja Agnė Jonkutė, Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių rutulio stūmimo trečios vietos laimėtojas Paulius Gelažius, septynkovininkė Lietuvos jaunių čempionė Ugnė Aleknavičiūtė, Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybių antros vietos laimėtoja Emilė Kazimieraitytė. Padėkos ir piniginiai prizai skirti rutulio stūmikui, jaunių pirmenybėse laimėjusiam antrą vietą Karoliui Gelažiui, šuolininkams į aukštį Martynui Šliarpui ir Evaldui Šidlauskui.

 

Apdovanoti tinklininkai Justinas Butautis ir Domantas Bijanskas, praėjusiais metais tapę Lietuvos jaunučių žaidynių tinklinio čempionais. Justinas Butautis tapo dar ir Lietuvos paplūdimio tinklinio jaunimo čempionato vicečempionu bei Lietuvos jaunių salės tinklinio čempionu.

 

Už aukštus pasiekimus apdovanoti stalo teniso meistrai Simona Rimkevičiūtė ir Marijus Jučinskas.

 

Apdovanoti automobilių sporto entuziastai Nerijus Petriškis ir Nerijus Povilaitis, karate sportininkė Justė Lapinskaitė, Lietuvos konkūrų čempionato čempionas Matas Petraitis, Lietuvos klasikinės jėgos trikovės jaunimo komandinio čempionato 2-3 vietų laimėtojai Kęstutis Šiaučiūnas, Paulius Ališauskas, Edvinas Aukselis, Airidas Bėčius, Saulė Virbičianskaitė, Lietuvos štangos spaudimo jaunimo komandinio čempionato antrų vietų laimėtojai Laurynas Žukauskas, Vilius Šiaučiūnas ir Gustas Valančius.

 

Nepamiršti ir puikiai praėjusiais metais pasirodę sporto veteranai – baidarių ir kanojų irkluotojas Eugenijus Taparauskas, Pasaulio meistrų baidarių ir kanojų čempionate 1000 ir 500 metrų distancijose pelnęs pirmąsias vietas, bei Lietuvos klasikinės jėgos trikovės veteranų čempionas Algirdas Rimkus.

 

manojoniskis inf.

Linos Šutkienės nuotr.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai  mokytojams

 

1. Virginijai Butautienei – už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus  2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms.

 

2. Petrui Veikalui - už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus  2018  metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms.

 

3. Ruslanui Prokopenko - už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus  2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių  žaidynėms.

 

4. Ryčiui Keršiui – už aukštus auklėtinių rezultatus ir nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus  2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms.

 

5. Romui Uždaviniui - už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus ir aukštus sportinius rezultatus 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėse.

 

6. Tomui Aleknavičiui - už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms.

 

7. Romualdui Franckaičiui - už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms.

 

8. Birutei Žąsininei - už nuoširdų darbą  ruošiant sportininkus  2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėms.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai treneriams už sportininkų ruošimą varžyboms

 

9. Antanui Virbičianskui – už nuoširdų darbą ruošiant sportininkus ir aukštus auklėtinių sportinius rezultatus 2018 metų Lietuvos pirmenybėse.

 

10.  Gintarui Meliniui - už nuoširdų darbą ugdant jaunąją sportininkų kartą.

 

Piniginiai apdovanojimai sportininkams

 

Imtynės

 

1. Juliui Matuzevičiui – Lietuvos graikų-romėnų  imtynių čempionato pirmos vietos laimėtojui.

                              

2. Viliui Laurinaičiui – Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato pirmos vietos laimėtojui.    

            

3. Benui Keršiui – Lietuvos laisvųjų imtynių čempionato antros vietos laimėtojui.                        

                    

4. Sauliui Urbonui – Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato antros vietos laimėtojui.         

              

5. Donatui Gudmonui – Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato trečios vietos laimėtojui.   

            

6. Eimantui Vilimui – Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato trečios vietos laimėtojui.     

                

7. Adomui Grigaliūnui – Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo  čempionato pirmos vietos laimėtojui.

 

8. Karoliui Pociūnui – Lietuvos graikų- romėnų imtynių jaunimo čempionato trečios vietos laimėtojui.

 

9. Šarūnui Gulbinui - Lietuvos graikų-romėnų  imtynių jaunimo čempionato antros vietos laimėtojui.

 

10. Ignui Paulavičiui – Lietuvos graikų romėnų  imtynių jaunimo čempionato antros vietos laimėtojui.  

 

11. Martynui Muižiui – Lietuvos graikų-romėnų  imtynių jaunių čempionato pirmos vietos laimėtojui.

 

12. Pauliui Poneliui – Lietuvos graikų-romėnų  imtynių jaunių čempionato trečios vietos laimėtojui.

 

13. Nedui Urbonui –  Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių graikų-romėnų imtynių  trečios vietos laimėtojui.

 

14. Ąžuolui Rudnickui - Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunučių čempionato trečios vietos laimėtojui.

 

15. Arnui Abromavičiui Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių graikų-romėnų imtynių  trečios vietos laimėtojui.

 

16. Dovydui Poneliui - Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių graikų-romėnų imtynių trečios vietos laimėtojui.

 

Lengvoji atletika

 

17. Agnei Jonkutei - Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių disko metimo  antros vietos laimėtojai.

 

18. Pauliui Gelažiui – Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių rutulio stūmimo  trečios vietos laimėtojui.

 

19. Emilei Kazimieraitytei – Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybių šuolio į aukštį antros vietos laimėtojai.

 

20. Ugnei Aleknavičiūtei – Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybių šuolio į aukštį trečios vietos laimėtojai.  

 

21. Karoliui Gelažiui – Lietuvos  lengvosios atletikos jaunių pirmenybių rutulio stūmimo antros vietos laimėtojui.

 

22. Martynui Šliarpui – Lietuvos jaunučių ir sporto žaidynių šuolio į aukštį antros vietos laimėtojui.

 

23. Evaldas Šidlauskas -  Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių šuolio į aukštį pirmos vietos laimėtojui.  

 

Tinklinis

 

24. Justinui Butautui -  Lietuvos paplūdimio tinklinio  jaunimo čempionato antros vietos laimėtojui.

 

25. Domantui Bijanskui - Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių  žaidynių paplūdimio tinklinio pirmos vietos laimėtojui.

 

Stalo tenisas

 

26. Simonai Rimkevičiūtei – Lietuvos  jaunučių ir sporto vilčių žaidynių stalo teniso antros vietos laimėtojai.

 

27. Marijui Jučinskui - Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių stalo teniso dvejetų pirmos vietos laimėtojui.

 

Automobilių sportas

 

28. Nerijui Petriškiui – Lietuvos  automobilių  lengvųjų bulių klasės čempionato pirmos vietos laimėtojui.

 

29. Nerijui Povilaičiui – Lietuvos automobilių  sunkiųjų bulių klasės čempionato trečios vietos laimėtojui.

 

 Karate

 

30. Justei Lapinskaitei – Lietuvos  karate (WKF) jaunučių čempionato kata rungties antros vietos laimėtojai.

 

Žirginis sportas

 

31. Matui Petraičiui – Lietuvos  konkūrų čempionato pirmos vietos laimėtojui.

 

Jėgos trikovė, štangos spaudimas

 

32. Kęstučiui Šiaučiūnui – Lietuvos klasikinės jėgos trikovės jaunimo komandinio čempionato trečios vietos laimėtojui.

 

33. Laurynui Žukauskui – Lietuvos štangos spaudimo  jaunimo komandinio čempionato  antros vietos laimėtojui.

 

34. Pauliui Ališauskui - Lietuvos  klasikinės jėgos trikovės jaunimo komandinio  čempionato antros vietos laimėtojui.

 

35. Edvinui Aukseliui – Lietuvos klasikinės jėgos trikovės jaunimo komandinio čempionato trečios vietos laimėtojui.

 

36. Viliui Šiaučiūnui - Lietuvos štangos spaudimo jaunimo komandinio čempionato antros vietos laimėtojui.

 

37. Airidui Bėčiui – Lietuvos klasikinės jėgos trikovės jaunių komandinio čempionato antros vietos laimėtojui.

 

38. Gustui Valančiui – Lietuvos  klasikinio štangos spaudimo jaunių komandinio  čempionato antros  vietos laimėtojui.

 

39. Saulei Virbičianskaitei – Lietuvos klasikinės jėgos trikovės jaunių komandinio čempionato trečios vietos laimėtojai.

 

Veteranai

 

Baidarių kanojų irklavimas

 

40. Eugenijui Taparauskui – pasaulio Meistrų baidarių kanojų irklavimo čempionato 1000 m. ir 500 m. distancijos pirmos vietos laimėtojui.

 

Jėgos trikovė

 

41. Algirdui Rimkui – Lietuvos klasikinės jėgos trikovės veteranų čempionato pirmos vietos laimėtojui.

 

Sporto centro dovana apdovanojami 

 

  1. Geriausias 2018 m. Joniškio rajono treneris – Rytis Keršys

 

      2. Geriausias  2018 m . Joniškio rajono sportininkas – Matas Petraitis

 

      3. Už  gyvenimo nuopelnus sportui – Stasys Rimdžius.

 

Įteiktas apdovanojimas geriausiam 2018 m. Joniškio rajono treneriui Ryčiui Keršiui

 

Apdovanojimas už gyvenimo sporto nuopelnus sportui įteiktas Stasiui Rimdžiui

 

Asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas įteikia padėką Romui Sperskiui, už pagalbą organizuojant rajono seniūnijų žaidynes bei aktyvų dalyvavimą visuomeninėje sportinėje veikloje.

 

Asociacijos prezidentas A. B. Vasiliauskas įteikia diplomą Joniškio rajono savivaldybei, iškovojusiai 4-ąją vietą.

 

Bendra visų nuotrauka po renginio apdovanojimų               

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai