2019-06-16, sekmadienis, 20:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Ar neperdažnai kuriamos sąmokslo teorijos?

2018-10-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Ar neperdažnai kuriamos sąmokslo teorijos?

Vos tik Joniškio ligoninė paskelbė, kad spalio mėnesį rajono senjorams bus teikiamos nemokamos procedūros druskų kambaryje, iškart kai kam kilo įtarimų, kad tai veikiausiai vienos partijos reklaminis triukas. Neseniai po rajoną važinėjo autobusiukas nemokamai tikrinantis  visų norinčių sveikatą su užrašais, kurie išties turėjo reklaminį atspalvį.  

 

Nereikėjo būti dideliu aiškiaregiu, kad nesuprastum, ką sufleravo ant mobilios laboratorijos  marguojantys užrašai ,,Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga“, ,,Projekto globėjas Ramūnas Karbauskis“. Tačiau oficialiai rinkiminė kampanija dar neprasidėjo, todėl galima ir pajuokauti – ką noriu, tą ir klijuoju. Žinoma, jei tai neprieštarauja veikiantiems įstatymams. O Joniškio ligoninės skelbiamoje akcijoje, regis, niekur neafišuojami užrašai su konkrečios partijos pavadinimu. Ir jei niekas tam senjorui nebruktų į galvą, kad čia dabar jau kitos partijos rinkiminis triukas, tai jam pačiam kažin ar šautų tokia mintis. 

 

Spalio mėnuo visoje šalyje skelbiamas senjorų mėnesiu. Jo metu senjorai kviečiami nemokamai lankytis muziejuose, parodose, kūrybos ir šokių vakaruose, koncertuose, kompiuterinio raštingumo kursuose, ekskursijose. Teatrai kai kuriuos spektaklius rodys su nuolaida. Vien Kaune senjorų laukia tokia renginių ir akcijų gausybė, kad verta paspausti nuorodą čia ir pamatyti. O pamačius susimąstyti, kaip rajono senjorams suteikti dar daugiau ir įvairesnių šitą mėnesį atrakcijų. Todėl Joniškio ligoninės iniciatyva sveikintina –  ir originali rajono mastu, ir reikalinga. Ir ką dabar daryti, kad ligoninės vadovas Edmundas Baltakis priklauso vienai iš partijų – nukelti senjorų mėnesį į porinkiminį laikotarpį. Visoj Lietuvoj tas mėnuo bus spalio mėnesį, o pas mus balandžio ar dar vėliau. Panašu, kad tada tikrai save galėtume vadinti žiemgaliais su savo teritorija ir savo tvarka.

 

 

Pasak Joniškio ligoninės vyr. gydytojo Edmundo Baltakio, pagyvenusių žmonių mėnesiui paminėti skirta akcija vyks nuo š. m. spalio 8 d. iki spalio 31 d. Registruotis būtina iš anksto telefonu (8 426) 51 209. Atvykus haloterapijai su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Vietų skaičius ribotas. Per vieną dieną bus atliktos procedūros dešimčiai žmonių ir tie patys dešimt žmonių turės eiti į procedūras visas 5 dienas. Planuojama, kad iki spalio mėnesio pabaigos nemokama procedūra druskų kambaryje pasinaudos trisdešimt rajono senjorų.

 

Kazimieras Šatas

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai