2020-09-26, šeštadienis, 21:09.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:13, leidžiasi 19:04, dienos ilgumas 11:51.

Atnaujintas ikiteisminis tyrimas dėl galimo seksualinio priekabiavimo Joniškyje

2019-09-25, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Atnaujintas ikiteisminis tyrimas dėl galimo seksualinio priekabiavimo Joniškyje

Šiaulių apylinkės prokuratūroje aukštesniojo prokuroro sprendimu atnaujintas ikiteisminis tyrimas dėl galimo darbdavio seksualinio priekabiavimo prie darbuotojų vienoje Joniškyje esančių užkandinių.

 

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 152 straipsnio 1 dalį (Seksualinis priekabiavimas) praėjusių metų spalio mėnesį, kai į teisėsaugą kreipėsi keturios moterys, skirtingu laikotarpiu dirbusios užkandinėje ir galimai seksualiai nukentėjusios nuo darbdavio.

 

Tyrimas buvo nutrauktas dėl to, nes nebuvo surinkta pakankamai duomenų, objektyviai pagrindžiančių, jog įtariamasis savo elgesiu siekė paveikti nukentėjusiąsias, kad šios su juo bendrautų seksualiai.

 

Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojui Gintarui Girgždžiui patikrinus nutarimą nutraukti ikiteisminio tyrimo teisėtumą ir pagrįstumą bei išnagrinėjus rugsėjo 12 d. gautą nukentėjusiųjų skundą, buvo priimtas sprendimas tyrimą atnaujinti.

 

Ikiteisminis tyrimas atnaujinamas trijuose epizoduose – dėl trijų galimai nukentėjusiųjų moterų. Dėl vienos iš buvusių darbuotojų ikiteisminis tyrimas nėra atnaujinamas suėjus apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senaties terminui.

 

Baudžiamojo kodekso 152 straipsnio 1 dalis už padarytą nusikaltimą numato baudą arba laisvės apribojimą, arba areštą.

 

Generalinės prokuratūros info.


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai