2020-06-06, šeštadienis, 07:01.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:44, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 17:3.

Avansinės išmokos – tik neturintiems įsiskolinimų ūkininkams

2019-10-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Avansinės išmokos – tik neturintiems įsiskolinimų ūkininkams

Nuo spalio 16 d. pradedamos mokėti ne tik tiesioginių išmokų, bet ir paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonę „Išmokos už vietoves, kuriose yra gamtinių ar kitų specifinių kliūčių“ avansinę dalį.

 

Tačiau avansas Kaimo plėtros programos dalyviams gali būti mokamas tik tuo atveju, jei pastarieji neturi įsiskolinimų Valstybiniam socialiniam draudimo fondui (Sodrai) bei Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

 

Avansas bus mokamas lapkričio 30 d. Planuojama, kad ūkininkaujantys nederlingose žemėse ūkininkai sulauks 33 mln. Eur avansinių išmokų. Tačiau pervedant paramos lėšas kaimo plėtros programos dalyviams atsižvelgiama į tai, ar pareiškėjai neturi įsiskolinimų valstybės biudžetui.

 

Fiziniai asmenys, pateikusieji paraiškas pagal su plotu susijusias Kaimo plėtros programų priemones, gali gauti išmokas tik tuo atveju, jei neturi įsiskolinimų Sodrai.

 

Tuo tarpu juridiniams asmenims paramos lėšos gali būti mokamos tik tuo atveju, jei šie asmenys neturi įsiskolinimų Sodrai ir VMI. Tiesa, ši nuostata netaikoma įstaigoms, kurių veikla yra finansuojama iš valstybės ar savivaldybės biudžeto, bei juridiniams asmenims, kuriems Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka yra atidėti mokesčių ar socialinio draudimo įmokų mokėjimo terminai.

 

                                                                                                                                                                   NMA informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai