2018-12-19, trečiadienis, 14:11.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Baigėsi „Knygų Kalėdų“ akcija

2018-01-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baigėsi „Knygų Kalėdų“ akcija

Baigėsi „Knygų Kalėdų“ akcija, kurią jau septintąjį kartą globojo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šias metais „Knygų Kalėdos“ kvietė ne tik dovanoti, bet ir patiems ateiti į artimiausią biblioteką – tą, kurią vadiname savo biblioteka.

 

Šių metų „Knygų Kalėdų“ naujove tapo speciali platforma, kurioje bibliotekos turėjo galimybę tiesiogiai išsakyti, kokių knygų trūksta labiausiai. Tai lėmė, kad bibliotekos sulaukė joms aktualių ir reikalingų knygų, pasiekusių ir pačias mažiausias miestų ir miestelių bibliotekas bei jų kaimo filialus.

 

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Eglė Šukienė su vyresniąja bibliotekininke Rita Brazauskiene, kaip ir kasmet, aplankė „Santaros“ senelių globos namus. Globos namų gyventojams bibliotekininkės ir romansų grupės „Ašalia“ vadovė Rita Kipšaitė dovanojo smagią nuotaiką ir naujų knygų, o Vidutė Petraitienė deklamavo eiles.

 

Rudiškių filiale vyko popietė „Gražiausia pasaka man ta, kurią man sekdavo mama“. Bibliotekininkė vaikams papasakojo, kad pasakos nėra šiuolaikinio žmogaus išradimas, jos atkeliavo iš seniausių laikų. Visose pasaulio šalyse vaikams sekamos pasakos apie milžinus ir nykštukus, princus ir princeses. Vaikams  pasakos padeda susikurti savą svajonę.

 

Linkaičių filiale surengta viktorina, skirta „Knygų Kalėdoms“. Joje dalyvavo Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos šeštokai su lietuvių kalbos mokytoja Jūrate Armonavičiene. Moksleiviai atliko įvairias užduotis: ieškojo didžiausios, storiausios, mažiausios ir ploniausios knygos, sprendė kalbinius galvosūkius iš Ramutės Skučaitės knygos „Koks gi žodis pasirodys“, varžėsi, kad gražiau pasakys eiliuotą greitakalbę, sąraše „100 knygų vaikams ir Lietuvai“ ieškojo skaitytų kūrinių.

 

Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje ir filialuose „Knygų Kalėdų“ tema iš viso buvo surengta daugiau nei 10 renginių, kurių metu dalyviai ir žiūrovai buvo kviečiami dovanoti knygas savo bibliotekoms. Pasibaigus akcijai suskaičiavome beveik 400 knygų vaikams ir suaugusiems, kuriomis praturtėjo Viešoji biblioteka ir filialai. Šiųmetėje akcijoje aktyviai dalyvavo ir knygas dovanojo įvairios organizacijos, bendruomenės, pavieniai asmenys ir ištikimiausi bibliotekų lankytojai. Kaip ir kasmet, prie akcijos prisijungė Joniškio klebonas dekanas Eduardas Semaška, padovanojęs bibliotekai 8 pačias naujausias, skaitytojų pageidaujamas knygas.

 

Viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja visiems, įsijungusiems į akciją ir dovanojusiems knygų: Reginai Damasickienei, Gražinai Pamparienei, Jonui Putinui, Dariui Rekiui, Alvydui Užkuraičiui, Lietuvos radijui ir televizijai, Vladai Mačiulytei, Daliai Norvaišienei, Reginai Jakienei, Drąsutei Saulienei, Annai Aleknavičienei, Vytautui Gasparavičiui, Lietuvos bibliotekininkų draugijai, Marytei Danutei Sekmokienei, Gražinai Andrašiūnienei, Gintarei Skaistei, Jovitai Šimkevičiūtei, Donei Valerijai Stonienei, Stefanijai Grigaliūnienei, Gitanai Vaitekūnienei, Juzei Kuzmienei, Gintarui Sveikackui, Ernestui Vasiliauskui, Rimai Petrėnienei, Aušrai Sakalienei, Augustui Vazniui, Lijanai Degimienei, Jolantai Jatulienei, Bronislavai Šidlauskienei, Daivai Kaikarytei, Gražutei Balčiūnienei, Larisai Šalkauskienei, Stasei Sinkevičienei, Marytei Kontautienei, Reginai Ignatjevai, Stanislavai Ramonaitei, Mindaugui Impoliui, Sandrai ir Tomui Rudžiams, Audronei ir Giedriui Impoliams, Eduardui Markovui, Onai Vaitkuvienei, Gabijai Rudytei, Virginijai ir Vidmantas Kutkoms, Augustinai Šlipaitienei, Ievai Rudytei, Dianai Šimkūnaitei, Vytautui  Didžpetriui, Kristinai Žebrauskaitei-Šileikienei, Aleksandrai Stulginskienei, Ingridai Jakienei, Angelei Dorčienei, Elenai Stankaitienei, Gaižaičių kaimo bendruomenei, Daliai Jacevičienei, Genovaitei Skirienei, Kamilei Gudauskaitei, Gretai Užkuraitytei, Linui Užkuraičiui, Loretai Juozekėnienei, Gitanai Janiulienei, Linai Lukošiūnienei, Reginai Barkagan, Emilijai Griniuvienei, Reginai Briedytei, Reginai Butkienei, Zitai Kražauskienei.

 

Ieva Lipskienė,

Vyriausioji bibliotekininkė

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 Joniškio projektuotojai siūlo kokybiškas ir nebrangias paslaugas

 

 

         Projektiniai pasiūlymai

 

  •          Techninės sąlygos ir  specialieji reikalavimai

 

  •          Visų kategorijų statinių projektavimas

 

  •          Statybą leidžiantys dokumentai

 

  •          Statinių statybos techninė priežiūra

 

  •          Statinių kadastriniai matavimai

 

  •          Žemės sklypų kadastriniai matavimai ir kontrolinės geodezinės nuotraukos

 

  •          Nebaigtų statyti  statinių registravimo procedūros

 

  •          Statinio statybos užbaigimo procedūros

 

Kainos sutartinės

 

Kreiptis Darbininkų g. 1, Joniškis

Telefonas (8 426) 52 245, mob. 8 686 40 786, 8 61 111 613

El. paštas joniskioprojektuotojai@gmail.com

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?