2018-12-19, trečiadienis, 14:00.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Baigtas įgyvendinti projektas „Sportuoti galime visi“

2018-01-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baigtas įgyvendinti projektas „Sportuoti galime visi“

Kalnelio kaimo bendruomenė „Sidabrė“ įgyvendino Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės finansuotą (800,00 Eur) projektą „Sportuoti galime visi!“ (projekto koordinatorė Jolita Zigmantienė).  

 

Pagal projekto veiklų įgyvendinimo planą gegužės mėnesį vykome į Pasvalio baseiną, pakeliui dar buvo aplankytas Joniškėlis. Birželio mėnesį vyko užsiėmimai su lauko treniruokliais Kalnelio parke. Organizuotos paplūdimio tinklinio treniruotės su Joniškio rajono tinklinio sporto klubo „Ąžuolas“ nariais.

 

Liepą kvietėme visus didelius ir mažus smagiai praleisti laiką ir išbandyti jėgas įvairiose sportinėse rungtyse. Bendruomenės narius kvietėme kartu pasportuoti ir pasigrožėti rudeniu „Ant dviračių“. Ilgus lapkričio vakarus praleidome aktyviai – mankštinomės ir prakaitą braukėme sveikatą stiprinančiuose užsiėmimuose su trenere Rasa Kazimieraitiene, po to atsipūtėme prie garuojančio arbatos puodelio.

 

Dėkojame departamentui už skirtas lėšas, ir ačiū tariame visiems sportavusiems ir įrodėm sau ir kitiems, kad sportuoti tikrai galime visi!

 

Kalnelio kaimo bendruomenės „Sidabrė“ informacija ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?