2020-07-02, ketvirtadienis, 13:07.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:7.

Byla dėl galimo seksualinio priekabiavimo Joniškyje nagrinėti nepradėta

2020-02-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Byla dėl galimo seksualinio priekabiavimo Joniškyje nagrinėti nepradėta

Vasario 11 d. Šiaulių apylinkės teismo Joniškio rūmuose nepradėta iš esmės nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 46 metų užsienietis kaltinamas dėl seksualinio priekabiavimo. Į teismo posėdį atvyko visi kviesti asmenys, tačiau kaltinamojo gynėjas ir kaltinamasis paprašė kaltinamąjį aktą išversti į arabų kalbą ir per teismo posėdį – arabų kalbos vertėjo paslaugų.

 

Per teismo posėdį Libano pilietis nurodė, kad kaltinamojo akto lietuvių kalba gerai nesuprato. Teismas įpareigojo prokurorą kuo greičiau pateikti kaltinamajam ir teismui į arabų kalbą išverstą kaltinamąjį aktą. Be to, teismas privalės užtikrinti vertėjo paslaugas. Kitas teismo posėdis numatytas kovo mėnesį.

 

Leidimą Lietuvoje gyventi turintis užsienietis kaltinamas seksualiniu priekabiavimu prie trijų moterų. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad nuo 2015 metų lapkričio iki 2018 metų spalio kebabinės direktorius, pasinaudodamas trijų nukentėjusiųjų – jo kebabinės darbuotojų – tarnybiniu priklausomumu, seksualiai vulgariais veiksmais priekabiavo prie jų. Per ikiteisminį tyrimą kebabinės savininkas savo kaltės nepripažino.


                                                                                                                               Šiaulių apylinkės teismo informacija
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai