2019-06-16, sekmadienis, 20:16.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

„Delikateso“ kaimiško dūmo nugarinė pelnė aukso medalį

2018-10-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Delikateso“ kaimiško dūmo nugarinė pelnė aukso medalį

Simboliška, jog švenčiant tėvynės šimtmetį, Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ taip pat švenčia – skaičiuoja jau 10 metus! Todėl paskutinį rugsėjo savaitgalį į Žalgirio areną rinkosi galybė šalies patriotų: vieni iš solidarumo vietinei produkcijai, kiti iš smalsumo ar praktiškumo.

 

Šiemet parodoje dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių, o renginys traukė įvairialypiškumu: naujų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos naujovėmis, aprangos ir aksesuarų įvairove, moderniais sprendimais namams ir interjerui, mados kūrėjų erdve „Mados pasažas“, kur net įnoringiausi atrado lietuvių dizainerių vienetinių drabužių ir išskirtinių stiliaus detalių.

 

Puoselėjant tradicijas, buvo organizuojamas iš anksto paskelbtas „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ pristatomų produktų konkursas dėl geriausiųjų vardo. Produktus atidžiai vertino įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, ekspertai, buvo atsižvelgiama ne tik į skonį ar pakuotę, bet ir produkto sudėtį, funkcionalumą.

 

Parodos atidarymo metu iškilmingai paskelbti ir apdovanoti aukso medalių nugalėtojai. Tarp jų ir Joniškio ŽŪB „Delikateso“ gaminama šalto rūkymo kaimiško dūmo „Krivio nugarinė“. Apdovanotas gaminys – anksčiau gamintos rūkytos nugarinės patobulinta versija, rūkoma specialiai pastatytose kaimiško tipo rūkyklose. Jo receptūrą kūrė didelę darbo patirtį turinčios technologės Alma ir Sniegina. Ir nors bendrovės pardavimai auga, tačiau rinkoje tenka susidurti su aštria konkurencija. 

 

Neatsitiktinai įtikti pirkėjui yra sunku. Iš 47 pastarųjų metų naujų bendrovės  gaminių rinkos pripažinimą pelnė maždaug tik septyni. Pasak ŽŪB „Delikatesas“ direktoriaus Ričardo Milkinčio, per porą mėnesių paprastai paaiškėja, pritaps prie rinkos gaminys ar ne.  Šis aukso medalis bendrovei jau trečias. Konkurse „Rinkis prekę lietuvišką „ ŽŪB „Delikatesas“ aukso medaliais buvo apdovanotas 2015 - aisiais ir 2017- aisiais metais. Vienas pagrindinių parodos reikalavimų – gaminys turi būti žinomas pirkėjui.

 

manojoniskis inf.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai