2019-06-16, sekmadienis, 20:05.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

DofE sidabro ženklelį įteikė Jungtinės Karalystės princas

2018-10-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
DofE sidabro ženklelį įteikė Jungtinės Karalystės princas

„Saulės“ pagrindinėje mokykloje dar pernai mokėsi Karolina Ponelytė. Ne tik mokėsi, tačiau grojo, dainavo, nuolatinė žygeivė, dviratininkė, šaulė buvo. Be to dar ir mokykloje vykdomoje DofE programoje dalyvavo. Dalyvavo sėkmingai ir kartu su kitais dalyviais Vilniuje buvo apdovanota bronzos ženkleliu. 

 

Tačiau po apdovanojimo vietoje nesustojo – užsispyrė siekti sidabro apdovanojimo. Visus metus kantriai vykdė sau išsikeltus tikslus. Padedant technologijų mokytojai Jūratei Mažunavičienei, lėles siuvo, su kūno kultūros mokytoja Dalia Povilauskiene lankstumą tobulino, senelių globos namuose „Santara“ su seneliais bendravo, su programos žygių vadove Ramune Tauniene pasiruošus trijų dienų žygyje dalyvavo, o visą ataskaitą, programos vadovei Linai Kuzminskienei padedant, nuolat nacionaliniam centrui siuntė... 

 

Taip besisukdama ne tik programą, bet ir mokslus mūsų mokykloje pabaigė... O kai visa veikla vertintojų teigiamai įvertinta buvo, atskriejo kvietimas atvykti į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus atsiimti apdovanojimo. Karolinai ir dar 23 DofE dalyviams ženklelius įteikė šalyje su vizitu besilankantis programos globėjas, Jungtinės Karalystės princas, Vesekso grafas Edvardas ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

Padėkos raštais už pagalbą vykdant programą apdovanoti direktorius Tomas Armonavičius, programos koordinatorė Irena Bartašiūnienė, programos vadovė Lina Kuzminskienė, žygių vadovė Ramunė Taunienė.

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos informacija ir nuotr.

 . 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai