2020-05-30, šeštadienis, 08:54.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:40, dienos ilgumas 16:49.

Fantazijų šėlsmas „Saulės“ pagrindinės mokyklos „Požemyje“

2018-12-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Fantazijų šėlsmas „Saulės“ pagrindinės mokyklos „Požemyje“

„Saulės“ pagrindinėje mokykloje prasideda renginių sistemos „Kartu su Saule“ renginių ciklo „Saulės glėbyje“ 2019 metai „Požemis“. O karnavalas –  puiki proga pafantazuoti apie tai. Aktų salė mokyklos įvaizdžio kūrimo grupės narių bei dailės mokytojos Rasos Vilkonės ir 8A klasės mokinių pastangomis virto šventiniu požemiu.

 

Karnavalo dalyvių pasirodymus prižiūrėjo Magyla (Mačius Matas 10A), Pavietrė ( Ripskytė Martyna 8B), Pikulas (Kublickas Dovydas 7B) ir Patulas ( Filozas Verneris 8J). O karnavalo dalyviai vieni kitus ir šiurpino, ir linksmino, ir stebino. Trumpam atokvėpiui tarp pasirodymų susirinkusiems grojo smuikininkės, dainavo dainininkai bei tratėjo būgnininkai, paruošti muzikos mokytojos Aldonos Tamošiūnienės.

 

Sunku net patikėti, koks įvairus gyvenimas vyksta Požemyje.Ten net senelis Šaltis su Snieguole apsilanko. Kiekvienas pasirodymas susilaukė plojimų.Tačiau plojimai tik dalyvių – dalyviams. Prašalaičiai į požemį patekti negalėjo dėl labai suprantamos priežasties. Senutė aktų salė bejėgė sutalpinti visus pageidaujančius akis paganyti. Tad nepabuvojusiems požemyje teks patikėti pasakojamais ir užfiksuotomis akimirkomis. Kad visi galėtų sklandžiai išdėstyti savo požemines istorijas, pasirūpino mokyklos įvaizdžio kūrimo grupės nariai – scenaristas Antanas Bartašiūnas ir režisierė Irena Bartašiūnienė. Kad karnavalas būtų muzikalus – Aldonos Tamošiūnienės rūpestis. O vakaro vedantieji puikavosi Ilonos Čeilutkienės ir Jūratės Mažunavičienės kostiumais. Visi kabeliukai, pulteliai, šviesos, vaizdo efektai, foto – kaip visada – Ričardo Norkaus. Mokyklos meistrams teko taip pat nelengvas darbas.

 

Dabar visi karnavalo dalyviai išlekia žiemos atostogų ir pradeda laukti Pavietrės kvietimų. Juos gavusieji birželio 13 dieną Mūšos tyrelyje išvyks į pagrindinį karnavalą pas požemio valdovą Velnią.

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos inf. ir nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai