2020-07-05, sekmadienis, 11:20.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Įgyvendinamų statybos projektų apžiūra

2019-05-10, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Įgyvendinamų statybos projektų apžiūra

Joniškio rajono savivaldybės vadovai vykdė savivaldybės administracijos įgyvendinamų statybos projektų apžiūrą.

 

Statybvietėse, susitikime su rangovais dalyvavo Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius, savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė, darbuotojai atsakingi už projektų koordinavimą. Pirmiausia įvertinta Joniškio kultūros centro žiūrovų salės vykdoma rekonstrukcija ir šiuo metu atliekami statybos darbai.

 

Praeitą savaitę vyko  susitikimas  su rangovo UAB „Avona“ vadovais, kurio metu buvo aptarta projekto įgyvendinimo eiga ir užbaigimo terminai. Apžiūros metu buvo užfiksuota, kad statybos darbai vyksta vangiai,  darbų sparta nepakitusi,  ir  mažai tikėtina, kad susitikimo metu rangovų duotas pažadas užbaigti objektą iki birželio 1 dienos,  nebus įvykdytas, todėl bus sprendžiamas klausimas dėl rangos sutarties nutraukimo.

 

Apsilankyta Joniškio „Aušros“ gimnazijos stadione, susitikta su UAB „Pasvalio melioracija“ rangovais. Džiugino tai, kad  stadiono atnaujinimo darbai jau yra besibaigiantys. Rangovas buvo paprašytas paspartinti likusių darbų atlikimą ir darbus užbaigti iki Joniškio miesto šventės, kuri vyks pirmąją liepos savaitę.

 

Taip pat apžiūrėtos Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos rekonstruojamos patalpos. Šioje statybvietėje darbuojasi AB „Pakruojo arka“ statybininkai. Aptartos projekto įgyvendinimo problemos, diskutuota dėl vidaus patalpų interjero. Atkreiptas dėmesys į galimai netinkamus ir „badančius akis“  projektinius sprendimus dėl koridoriaus itin žemų lubų konstrukcijų, todėl bus sprendžiamas klausimas dėl projekto ir atliktų statybos darbų koregavimo.

 

                                                                                                                  Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai