2019-09-18, trečiadienis, 09:04.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:57, leidžiasi 19:26, dienos ilgumas 12:29.

Joniškio karatekos – ant turnyro nugalėtojų pakylos

2019-03-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos

Kovo 23 d. Šiauliuose vyko Šiaurės Lietuvos atviras šotokan karatė turnyras ,,Saulės mūšis 2019“, kuriame dalyvavo karate sportininkai iš Šiaulių, Radviliškio, Joniškio ir kt. rajonų. Turnyre savo jėgas išbandė daugiau kaip 130 dalyvių. Mažieji karatė sportininkai galėjo pasitikrinti savo gebėjimus kihon, sumo, kata ir kumitė rungtyse, vyresni – kata ir kumitė rungtyse.

Karatė klubui ,,Empi do“ atstovavo du Joniškio karatekos – Algimantas Žakaitis, Joniškio ,,Saulės“ pagrindinės mokyklos 3b klasės moksleivis,  ir Justė Lapinskaitė, Joniškio ,,Aušros“ gimnazijos 1b klasės mokinė.
Algimantas Žakaitis savo amžiaus grupėje (8-9 m.) laimėjo net du apdovanojimus: kata ir kumitė rungtyse jis užėmė trečiąją vietą. Justė Lapinskaitė (14-15 metų grupėje) kata rungtyje iškovojo pirmąją vietą. Jaunuosius sportininkus treniruoja Gintaras Melinis.