2018-12-19, trečiadienis, 13:58.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Joniškio policija padėkojo pilietiškai pasielgusiems vyrams

2018-01-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Joniškio policija padėkojo pilietiškai pasielgusiems vyrams

Visuomenė pilietiškėja - policijos pareigūnai sulaukia vis daugiau pranešimų apie girtus vairuotojus. Kai kuriais atvejais girtus kelių gaidžius pati visuomenė ir sulaiko. Antai gruodžio 20 d. po vidurnakčio du vyrai girto vairuotojo kelionę nutraukė  Joniškio rajono Skaistgirio miestelyje.

 

Trumpų atostogų iš užsienio į Lietuvą grįžę 28 metų žagariškis Vytautas Jasas ir trejais metais jaunesnis jo draugas iš Joniškio rajono Daukšių kaimo Vygantas Kaikaris, automobiliu važiavo nuo Joniškio link Žagarės ir išvydo priešpriešiais atvažiuojantį automobilį, kuris vinguriavo nuo vieno kelkraščio prie kito.

 

Tarp automobilių likus apie 50 metrų nuo Žagarės atvažiuojantis automobilis metėsi į priešpriešinio eismo juostą, kuria važiavo atostogų iš užsienio grįžę draugai. V.Jasas nesutriko - staigiai pasuko automobilį į kelkraštį ir kaktomušos išvengė. Nuo patirto šoko greitai atsigavę jauni vyrai apsisuko ir ėmėsi persekioti kelių chuliganą. Jį sustabdyti pavyko Skaistgirio miestelio sankryžoje.

 

Tada persekiotojai iššoko iš mašinos ir, pripuolę prie sustabdytos mašinos, išjungė pavarą, užtraukė rankinį stabdį, ištraukė raktelius ir iškvietė policiją. Akivaizdžiai girtas vairuotojas jį sulaikiusiems vyrams ėmė prisistatinėti dideliu viršininku ir žadėjo didelius nemalonumus. Galiausiai, įvertinęs fiziškai tvirtai sudėtų V.Jaso ir V.Kaikario sportinę formą, nepažįstamasis svaidytis grasinimais liovėsi.

 

Atvykę policijos pareigūnai kelių gaidžiui nustatė 2,60 promilės girtumą. Paaiškėjo, kad jis jau anksčiau yra praradęs teisę vairuoti, be to, vairavo privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu nedraustą automobilį. Už vairavimą išgėrus jam iškelta baudžiamoji byla.

 

Už pilietišką poelgį Vygantui Kaikariui ir Vytautui Jasui padėkojo Joniškio rajono policijos viršininkas Eugenijus Takuševičius.

 

Paruošta pagal Vakaro žinių medžiagą

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 


REKLAMA


 

Lazerio terapija priklausomybių gydymui

 

 

                   

 

 

Tai greitas, neskausmingas, neturintis šalutinio poveikio gydymas infraraudonųjų spindulių lazeriu, užtikrinantis sėkmingą ir efektyvų priklausomybės gydymą! Atstatomas organizmas, koreguojama psichologinė būsena, šalinamas potraukis nikotinui ar alkoholiui. Daugiau informacijos galima rasti čia. Tel. 8 622 77207

 


 

REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME

STALIAUS DARBUS.

 

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.

 


 

REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?