2018-11-16, penktadienis, 22:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:52, leidžiasi 16:13, dienos ilgumas 8:21.

Joniškyje gyvena stiprūs žmonės

2018-11-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Spalio 27 ir 28 dienomis Joniškio ŽŪM sporto salėje rinkosi patys stipriausi Lietuvos klasikinės jėgos trikovės mėgėjai. Čia vyko Lietuvos jaunių, jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Jame varžėsi 128 sportininkai iš 15 Lietuvos miestų komandų.

Joniškio miestą atstovavo sporto klubo „Varūna“ stipruoliai. Merginų jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg. trečiąją vietą įtemptoje kovoje su varžovėmis laimėjo Saulė Virbičianskaitė. Mergina tokio lygio varžybose startavo pimą kartą, taigi jos pasiekimas tikrai puikus. Taip pat pirmąjį startinį jaudulį teko patirti ir pirmą kartą startuojant jaunajam Airidui Bėčiui. Jis jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg. užėmė antrąją vietą.

Sunkiųjų vaikinų jaunių amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Gustas Valančius. Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionu veteranų amžiaus grupėje virš 60 metų tapo Algirdas Rimkus. Algirdas jėgos trikovės varžybose dalyvavo pirmą kartą ir laimėtas Lietuvos čempiono vardas rodo, kad veteranas kupinas jėgų startuoti dar ne vienose varžybose ateityje.

Labai atkakli kova vyko ir jaunimo amžiaus (iki 23 m.) grupėje. Svorio kategorijoje iki 93 kg. po pavasaryje patirtos traumos vėl gerą formą demonstruoja pasaulio štangos spaudimo čempionas Kęstutis Šiaučiūnas. Jis tapo Lietuvos čempionu. Vaikinas šiuo metu aktyviai ruošiasi lapkričio pabaigoje Lietuvoje Kaune įvyksiančiame Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate.

Svorio kategorijoje iki 105 kg. jaunimo amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Laurynas Žukauskas. Buvęs Europos jaunių vicečempionas po ilgos pertraukos grįžta į jėgos sportą ir reikia tikėtis dar ne kartą apie jį išgirsime. Ketvirtas šioje svorio kategorijoje liko Edvinas Aukselis.

Lietuvos jaunimo vicečempionu svorio kategorijoje iki 120 kg. tapo ir neseniai į šią amžiaus grupę perėjęs Paulius Ališauskas. Bendroje jaunimo komandinėje įskaitoje joniškiečiai užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos jėgos trikovės federacijos vadovybės ir sportininkų nuomone varžybos Joniškyje pavyko organizuoti puikiai ir tapo tikra sporto švente visiems. Varžybų organizatorius Antanas Virbičianskas visų jėgos sportininkų ir trenerių vardu nuoširdžiai dėkoja varžybų rėmėjams, be kurių pagalbos būtų sunku surengti šį čempionatą. Didelis ačiū Joniškio rajono savivaldybės merui Gediminui Čepuliui, Žemės ūkio mokyklos direktoriui Liudui Jonaičiui, įmonėms „Agropirklys“, „Edo Langai“, „Adiada“, UAB „Atletas‘, ūkininkams Aurimui Briedžiui, Tadui Čepui, Šarūnui Jurgaičiui, Joniškio kultūrizmo veteranams ir entuziastams Gyčiui Buliui, Raimondui Granzbergui, Vidmantui Žygeliui, Andriui Kvedarui, Eivydui Janušoniui, Aidui Jacui ir Almantui Rimdžiui už paramą surengiant varžybas.

Vaizdo įrašą galima pamatyti čia.

Sporto klubo „Varūna“ inf. ir nuotr.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę