2020-07-04, šeštadienis, 14:15.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:4.

Krepšinio aikštelėje kartu su Seimo nariais

2019-05-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Krepšinio aikštelėje kartu su Seimo nariais

Gegužės  4 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijos sporto salėje įvyko draugiškos Joniškio rajono savivaldybės administracijos rinktinės ir Lietuvos Respublikos Seimo narių komandų varžybos. 

 

LR Seimo komandai atstovavo: Andrius Kupčinskas, Jonas Jarutis, Andrius Mazuronis, Ramūnas Karbauskis, Domas Petrulis, Valerijus Simulik, Audrys Šimas, Jonas Liesys. Joniškiečiai komandos pastiprinimui į savo gretas pasikvietė Sporto centro direktorių ir vieną trenerį. Matyt, tai ir lėmė joniškiečių pergalę. Susitikimą rezultatu 75:56 laimėjo vietos krepšininkai. Net 28 taškus joniškiečiams pelnė Tomas Aleknavičius. Svečių komandoje rezultatyviai žaidė A. Mazuronis - jo sąskaitoje net  36 tšk. Tritaškių metimų į krepšį konkursą laimėjo J. Jarutis. Baudų metimo į krepšį konkurse geriausiai sekėsi Joniškio rajono merui V. Gailiui.

 

Pasibaigus rungtynėms, svečiai kartu su Joniškio rajono meru V. Gailiumi lankėsi Krepšinio muziejuje. Po muziejaus įkūrėjo Leono Karaliūno pasakojimo, visiems renginio dalyviams buvo įteikti Joniškio Krepšinio muziejaus suvenyrai.

 

Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai