2019-02-22, penktadienis, 06:44.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Krikščioniška Joniškio parapijos vaikų stovykla Pašvitinyje

2018-07-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Krikščioniška Joniškio parapijos vaikų stovykla Pašvitinyje

Liepos 3–8 dienomis Pašvitinio klebonijoje vyko Vaikų vasaros stovykla „Eime per Lietuvą su Marija!“. Šios stovyklos tikslas – bendraujant, mokantis, žaidžiant pažintinius žaidimus pagilinti vaikų bendravimo  ir kultūrinius įgūdžius, skatinti labiau pamilti Tėvynę Lietuvą bei ją pažinti Lietuvos Nepriklausomybės 100-ųjų metinių proga, pajusti krikščioniškos bendrystės džiaugsmą, paremtą krikščioniškomis vertybėmis. Stovyklos tikslas – ne tik padėti vaikams, bet taip pat ir jaunus žmones savanorystės principu įtraukti į tarnystę Bažnyčioje, brandinant jų tikėjimą ir prisiimamą atsakomybę.

 

Dekanate jau ketvirti metai organizuojamos panašaus pobūdžio stovyklos. Vaikai renkami iš Joniškio dekanato kaimiškų parapijų, tarpininkaujant parapijų klebonams ir vietinėms katechetėms. Pastebima, kad vaikai tokioje šeimyniško pobūdžio stovykloje įgyja naujas patirtis bendravimui, tarpusavio dalinimuisi, kartu buvimui su kitais, o taip pat – tikėjimo ir maldos patirtis.

 

Šiandienos nukrikščionėjančios visuomenės aplinkoje stovykla yra puiki proga skelbti Evangeliją, ugdyti vaikus katalikiškoje dvasioje ir padėti patirti šeimynišką Katalikų Bažnyčios bendrystę. Be pažintinės, kūrybinės, sportinės, lietuvių tautinių tradicijų puoselėjimo veiklos, stovykloje buvo daug maldos ir krikščioniškos formacijos momentų – ryto ir vakaro maldos, Šventosios Mišios, piligriminė kelionė, šlovinimo vakarai, susitaikymo pamaldos, konferencijos, bibliodrama ir kt.

 

Stovyklautojai mokėsi tautinių šokių, gamino rožinio apyrankes, Marijos ikoną, stovyklos knygutę. Edukacinius užsiėmimus vedė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos Roberta Rasikienė ir Audronė Kiršinaitė (piešimas ant vandens, 3D pieštukai, šviečiantys molbertai) bei Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus darbuotojos (tautinių trispalvių audimas, krikščioniškų simbolių gamyba iš modelino). Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos tarnaičių kongregacijos seserimis ir savanoriais. 

 

Liepos 6 d.  vaikai aplankė vietas, susijusias su Margele Marija ir pasipriešinimo okupacijai istorija – Linkuvą, Burbiškį, Kleboniškį, Šeduvą, Baisiogalą, Minaičius, Radviliškį.

 

Projektą „Vaikų vasaros stovykla „Eime per Lietuvą su Marija!“ iš dalies rėmė Immaculata fondas.

 

Joniškio parapijos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?