2020-08-13, ketvirtadienis, 03:40.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:52, leidžiasi 20:52, dienos ilgumas 15:i.

Kviečia pilietinė akcija „Laisvės skrydis“!

2019-01-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kviečia pilietinė akcija „Laisvės skrydis“!

Akcija „Laisvės skrydis“ startavo 2014 m. vasario 16 d. Tąkart Joniškio miesto viešosios erdvės pirmąsyk pasipuošė tautiškų spalvų paukščiais.

 

Ši akcija jau tapo išskirtiniu Joniškio miesto ir rajono valstybinių švenčių simboliu.

 

Tęsiant tradiciją, šiais, 2019 metais, jau šeštą kartą kviečiame visus Joniškio miesto ir rajono gyventojus, organizacijas, įstaigas, bendruomenes vėl prisidėti prie akcijos „Laisvės skrydis“. Primename, kad akcija „Laisvės skrydis“ – tai kūrybiška mūsų visų santalka, siekianti suvienyti Joniškio rajono bendruomenę vienam tikslui – papuošti savo miestą, rajoną laisvės metaforą įkūnijančiais simboliais – Lietuvos vėliavos spalvų paukščiais. Akcija siūlo galimybę mums visiems parodyti, kad esame aktyvūs, išradingi, vieningi savo miesto, rajono šeimininkai, turintys ambicijų ir kūrybinių galių reprezentuoti savo gyvenamos vietos savitumą.

 

Tad (kaip ir kasmet) kviečiame kurti akcijos „Laisvės skrydis“ oro sąlygoms atsparius simbolius ir jais puošti mūsų miesto viešas erdves – aikštes, skverus, įstaigų, organizacijų, pavienių namų teritorijas, namų fasadus, langus ir pan. Kaip ir kasmet, pilietiškumo akciją sudaro trys etapai, kuriuos jungia mums visiems svarbios valstybinių švenčių datos – Laisvės gynėjų diena (sausio 13-oji), Lietuvos valstybės atkūrimo diena (vasario 16-oji) ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena (kovo 11-oji). Šie etapai žymi pilietiškumo akcijos procesą – nuo sausio 13-osios iki vasario 16-osios vyksta „Laisvės skrydžio“ simbolių kūryba ir jos rezultato įkurdinimas miesto bei rajono viešose erdvėse.

 

Nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios – akcijos „Laisvės skrydžio“ paukščiai puošia Joniškio miesto ir rajono teritorijas. Na, o kovo 11-ąją, švęsdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, visi, įsijungę į šią pilietiškumo akciją, susitiksime „Laisvės skrydžio“ kūrėjų padėkos koncerte, kuriame džiaugsimės pasiektu kūrybiškos bendrystės rezultatu.

 

Rekomendacija

 

Rekomenduojame paukščius, kurie bus naudojami lauko puošyboje gaminti iš drėgmei atsparių medžiagų (putplasčio, plastiko, medžio ir pan.). Paukščių dydis ir Lietuvos vėliavos spalvų išdėstymas neturi reikšmės.

 

Informacija tel. +370 69995450 arba laisvesskrydis@gmail.com

 

Joniškio kultūros centro inf.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai