2020-09-24, ketvirtadienis, 04:32.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:09, leidžiasi 19:09, dienos ilgumas 12:i.

Kviečiame pokalbio su policijos pareigūnais - jūsų pastabos ir idėjos mums labai svarbios

2019-01-29, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kviečiame pokalbio su policijos pareigūnais - jūsų pastabos ir idėjos mums labai svarbios

Kiekvienų metų pradžioje policijos pareigūnai aptaria per praėjusius metus nuveiktus darbus ir numato veiklos prioritetus ateinantiems metams. Tai daroma ne uždarame rate, o susitikimuose su savo aptarnaujamos teritorijos bendruomene. Dialogo su gyventojais metu siekiama išsiaiškinti, kas negerai jų gyvenamojoje aplinkoje aplinkoje, kas trukdo jiems saugiai jaustis ir ko jie tikisi iš teisėsaugos pareigūnų.

 

Tokie policijos rengiami ataskaitiniai susirinkimai yra puiki progą susipažinti su policijos darbo organizavimo principais, perprasti šio darbo specifiką. Susirinkusiesiems yra pristatoma policijos komisariato aptarnaujamos teritorijos kriminogeninė situacija, veiklos rezultatai, pateikiama informacija apie policijos įstaigos atliekamą teisės pažeidimų prevenciją, viešosios tvarkos užtikrinimą, nusikalstamų veikų atskleidimą ir tyrimą.

 

Pareigūnai per ataskaitinį susitikimą iš gyventojų tikisi grįžtamojo ryšio - pastabų, pasiūlymų bei lūkesčių išsakymo. Pastabos ir idėjos žmonių, kuriems rūpi viešasis saugumas, pareigūnams labai svarbios. Būtent jos, įtakoja policijos veiklos gaires.

 

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai savo veiklos rezultatus gyventojams pristatys vasario 8 d. 13.00 val. Joniškio rajono savivaldybės salėje (Joniškis, Livonijos g. 4).

 

                                                                                                                                                  Šiaulių AVPK informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai