2018-12-19, trečiadienis, 13:56.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Maldenių bibliotekoje palydėti 2017-ji metai

2018-01-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Maldenių bibliotekoje palydėti 2017-ji metai

Gruodžio paskutinį šeštadienį Maldenių bibliotekoje palydėti 2017-ji metai. Renginį pravedė bibliotekos lėlių teatro „Padaužiukai“ artistės Erlanda Aukselytė, Agnė Ainytė ir Karolina Remeikytė. Lėlių teatro artistai (vadovė bibliotekininkė Lionė Adomaitienė) suvaidino net dvi pasakas: vaikai paruošė pasaką „Kaip kiškis vilko namus saugojo“, o bendruomenės moterys visiems padarė staigmeną, su jumoru suvaidinusios nuotaikingą pasaką „Įsimylėjęs meškinas“.

 

Šventėje dainavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleivė Kornelija Taunyte bei Maldenių moterų ansamblis (vadovė Rita Kipšaitė-Balčiūnienė).

 

Susirinkusius sveikino Maldenių bendruomenės pirmininkė Renata Šidlauskaitė, kultūros darbuotoja Emilija Kvedarienė ir kt. Šventės dalyviai, susėdę prie gausaus vaišių stalo, nenuobodžiavo: E. Kvedarienė bei P. Rudauskienė įvairiais galvosūkiais vertė sukti galvas ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Iki vėlumos bibliotekoje skambėjo dainos ir ir juokas.

 

Maldenių kaimo bendruomenės inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

KAMINŲ IR KIETOJO KURO KATILŲ VALYMAS VISAME JONIŠKIO RAJONE

 

                                                 

 

DIRBU IR SAVAITGALIAIS. Tel. 865761851

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?