2020-07-05, sekmadienis, 10:55.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Mokytojų suvažiavimas tikslų nepasiekė, todėl organizuojamas mitingas prie Seimo rūmų

2018-11-26, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mokytojų suvažiavimas tikslų nepasiekė, todėl organizuojamas mitingas prie Seimo rūmų

Lapkričio 22 d. Vilniaus mokytojų namuose įvyko Lietuvos mokytojų suvažiavimas, į kurį atvyko apie 400 pedagogų iš visos Lietuvos. Taip pat renginyje dalyvavo ŠMM ministrė Jurgita Petrauskienė bei ŠMM atstovai, Seimo nariai, prof. Vilija Targamazdė, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos direktorius Vytautas Girčius bei streiką palaikančių kitų profesinių organizacijų atstovai.

 

Suvažiavimą atidaręs LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas pirmiausiai pasidžiaugė vilties teikiančiu susitikimu Prezidentūroje, kur susirinkę pedagogų profesinių sąjungų atstovai išsigrynino savo siekius dėl pokyčių švietime ir tikrai pamatė, kad jie yra labai panašūs. Tik ar visos pedagogų profesinės sąjungos yra pasirengusios dėti pastangas, kad minėti siekiai būtų įgyvendinti, taip ir lieka neaišku.

 

Suvažiavime dalyvavusi Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos  Joniškio skyriaus pirmininkė Ramunė Stankaitienė sako, kad susitarti su Švietimo ir mokslo ministerija nepavyko, nors tam buvo ir streikuojančių mokytojų noras, ir viltis. Po suvažiavimo mokytojai yra šiek tiek pasimetę, nes nebuvo išklausyti. Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė net iki galo neišklausiusi suvažiavimo kalbų išvyko į televizijoje rengiamą laidą. Todėl lapkričio 30 d. 15.30 val. prie Seimo rūmų organizuojamas naujas mitingas.  

 

manojoniskis inf. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai