2019-06-16, sekmadienis, 20:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Nacionaliniu kokybės ženkleliu apdovanota „Saulės“ mokyklos mokytoja

2018-10-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Nacionaliniu kokybės ženkleliu apdovanota „Saulės“ mokyklos mokytoja

Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ) – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

 

2017-2018 m. m. „Saulės“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Asta Valienė kartu su savo 8B ir 8C klasės mokiniais (pernai septintokais) dalyvavo internetiniame ilgalaikiame tarptautiniame eTwinning projekte. Projekte dalyvavo 12-14 metų paaugliai iš Lenkijos, Turkijos, Prancūzijos, Italijos ir Lietuvos. Visi projekto partneriai puikiai pasiekė numatytus rezultatus lygindami paauglių gyvenimą, rasdami panašumų ir skirtumų.

 

 

eTwinning vertintojų komanda informavo, kad projekto įvykdymas bei pateikimas yra labai kokybiški ir pasiekėme reikšmingų rezultatų, todėl suteikiamas Nacionalinis kokybės ženklelis už projektą „Teenage life - are we different?" (Paauglių gyvenimas – ar mes skirtingi?).

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos inf. ir nuotr. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai