2020-10-21, trečiadienis, 20:08.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Nauji kotedžai tai jaukus šeimos židinys

2020-03-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Nauji kotedžai tai jaukus šeimos židinys

Nekilnojamas turtas, kuris yra užmiestyje tai yra  vienas iš populiariausių ir perspektyviausių segmentų, kurie yra nekilnojamojo turto rinkoje.  Šiuo  metu  ši rinka  yra  ypatingai  populiarėjanti. 

 

Pagrindinės  būsto rūšys tai  užmiesčio namai ir  nauji kotedžai  Vilniuje, taip pat yra  parduodami  nauji daugiabučiai namai, bei maži  butų  kompleksai. Taip pat  atsirado naujas nekilnojamas turtas-sodybos ir kita.  Labai dažnai užmiestyje  yra perkami sklypai. Mūsų nustatytais duomenimis užmiestyje  esantis nekilnojamas turtas  yra labai populiarus. Aktyvus  rinkos vystymasis ir aktyvūs  statybos darbai  atsirado, kadangi į  miestus  kraustosi  vis daugiau gyventojų.  Nauji kotedžai Vilniuje gali būti įvairaus  ploto, jie  turi ne vieną  aukštą ir konfigūraciją,  sukurti pagal naujai išvystytus projektus, kurie šiuo metu vis labiau  populiarėja. Visi kotedžų projektai  adaptuoti ir  pritaikyti pagal tai kokie yra  klientų  poreikiai. Projektas ir visi pokyčiai tai yra  dovana, kurią  gaus  buto savininkas.  Kiekvienas  kotedžas  tai jau pagamintos  centrinės  komunikacijos,  erdvios  automobilių  stovėjimo  aikštelės,  šiuolaikiškos  apsaugos sistemos,  patogumą  suteikiantys  langai, kurie surenka kiekvieną  šviesos  spindulėlį.  Kotedžai  turi  aukštas lubas ir  jums nereikės  būti pasilenkus,  yra šviesios ir  atviros  verandos, gražūs  vaizdai.  Statybos metu yra naudojamos tik kokybiškos ir šiuolaikiškos medžiagos.


Nauji kotedžai Vilniuje yra įrengti  pagal vientisą architektūros koncepciją, pagal autorinius sumanymus, kurie yra pritaikyti šiam projektui.  Kotedžų plotas yra įvairus. Visi  namai suteiks daug laisvės  jūsų vaizduotei. Taigi jūs  galėsite  įgyventi tokias idėjas kokias tik jūs  norėsite. Šalia  kotedžų  yra  tinkamai įrengtas landšafto dizainas. Visi namai yra tinkamai  apsaugoti.  Jei jūs svajojote įsigyti naują  būstą  kotedžuose tokiu  atveju  naujo kotedžai Vilniuje  yra geriausias pasirinkimas, kuris  įgyvendins jūsų svajones.  Jus maloniai  nudžiugins graži gamta, švarus  oras ir kita.   Be to,  jums patiks patogi infrastruktūra ir  susisiekimas. Teritorijos  išplanavimas yra   atliktas taip, kad būtų maksimaliai patogus  gyventojams.  Architektūra  siūlo galimybę esant  norui pakeisti išplanavimą atsižvelgiant į tai kokie  yra jūsų poreikiai.  Namai  turi erdvias terasas, kurios  suteiks galimybę mėgautis  poilsiu vasarą, jei norėsite ten net galėsite papuošti  eglutę arba įrengti jaukią pavėsinę susitikimams  su šeima  arba  draugais.  Dideliai šeimai ir artimiems draugams, kolegoms  ir kaimynams  tikrai  užteks jūsų naujuose namuose, kadangi jūs  viduje be jokių problemų galite įrengti kelis miegamuosius,  darbo kabinetus, svečių kambarį ir  valgomąjį kambarį.  O vonios  kambariai padės  sutaupyti laiką  visiems šeimos nariams  iš ryto  ruošiantis  į darbus.  Mes stengiamės maksimaliai patenkinti  jūsų poreikius ir norus.


Kuo  gi sodas  skiriasi nuo kotedžo?  Sodyba  tai  yra  užmiesčio nekilnojamojo turto objektas, kuris šiek tiek skiriasi nuo kotedžo  termino  supratimo, tai yra  skirtingos sąvokos. Kotedžas  tai yra statinys, namas, kuris gali būti ir miesto teritorijoje, o  sodyba  tai yra išraiškingas  užmiesčio namo  supratimas.  Sodyba  dažniausiai nėra  konkretus pastatas, tai yra  kažkoks namas, kuris   yra už miesto ribų. Tam, kad įsigytumėte  sodybą jums  reikėtų pasinaudoti skelbimų baze ir tikrai nereikia  būti oligarchu arba verslininku.    Nauji  kotedžai Vilniuje  yra sudėtingesnė prekė, kuri turi daugiau patogumo, tai yra  verslo klasės  nekilnojamas turtas. Sodyba  gali būti prilyginama  ekonominės klasės kotedžui, tačiau kotedžas praktiškai visada yra naujas nekilnojamo turto statinys. O  štai sodyba  jums gali  suteikti tik seną  namą  mažame  sklype, šalia  judraus kelio. Nauji kotedžai Vilniuje naudinga  prekė, kuri  suteiks daugiau patogumo ir namų jaukumo tarp betoninių miesto sienų.


Nepriklausomai, ar ieškote namo, ar kotedžo, visus skelbimus rasite Resolution svetainėje!

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai