2020-10-22, ketvirtadienis, 15:46.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:03, leidžiasi 18:01, dienos ilgumas 9:58.

Nuo šiandien Joniškyje pradedamas šildymo sezonas

2020-10-14, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Nuo šiandien Joniškyje pradedamas šildymo sezonas

Joniškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad  nuo šiandien, 2020 m. spalio 14 d., pradedamas 2020-2021 metų šildymo sezonas. Šildymo sezonas pradedamas savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintame sąraše numatytose įstaigose (vaikų darželiai, lopšeliai, mokymosi įstaigos, ligoninės ir kt.) ir daugiabučiuose gyvenamuose namuose.

 

Savivaldybės administracija taip pat atkreipia daugiabučių gyventojų dėmesį į tai,  kad sprendimą pradėti šildymo sezoną anksčiau ar vėliau, nei jo pradžią paskelbė savivaldybės administracija, organizuoja daugiabučių namų valdytojai – bendrijos pirmininkas arba namo administratorius. Gyventojai balsų dauguma (50+1 proc.) turi teisę patys nuspręsti dėl šildymo pradžios savo daugiabutyje.

 

Jeigu šilumos vartotojai nusprendė kitu laiku negu Joniškio rajono savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti.

 

Daugiabučių, kuriuos administruoja UAB „Joniškio butų ūkis“, gyventojai turi kreiptis į bendrovę tel. 8 426 60 472, el. p. butuuk@gmail.com.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija
© Asociatyvi Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai