2018-12-19, trečiadienis, 13:57.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Originali tradicija su ekologine potekste

2018-01-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Originali tradicija su ekologine potekste

Kai kuriose JAV valstijose kalėdinės eglutės po visų švenčių surenkamos ir sumetamos į ežerus, praneša portalas Gismeteo. Tokia kalėdinių eglučių ekologiška utilizacija padeda atkurti vandens telkinių reljefą po žmogaus įsikišimo. „Eglučių rifai“ tampa smulkių žuvų slėptuvėmis ir skatina dumblių plėtrą.

 

Pasak Džozefo Sullivano, kuris yra atsakingas už žvejybą Kalifornijos parkuose ir rezervuatuose,  medžiai, pasiekę vandens telkinių dugną, sukuria visą ekosistemą. Prieš išmetant eglutę į vandenį, prie jos pritvirtinamas biologiškai skaidus maišas su smėliu. 25 kilogramus sveriantis smėlio maišas padeda eglutei pasiekti norimą gylį.

 

Kazimieras Šatas

 

 

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?