2020-07-05, sekmadienis, 09:18.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Padėkota rajono olimpiadų ir konkurso nugalėtojams

2019-06-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Padėkota rajono olimpiadų ir konkurso nugalėtojams

Birželio 4 d. Baltojoje sinagogoje vyko Joniškio rajono olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventė, kurią organizavo Joniškio rajono švietimo centras.

 

Susirinkusieji turėjo galimybę pasidžiaugti mokinių pasiekimais, padėkoti jiems už ryžtą ir mokytojų darbą. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius įteikė padėkas „Aušros“ gimnazijos mokiniams Benui Demereckui už I vietos laimėjimus chemijos, biologijos, fizikos ir matematikos olimpiadose ir Rugilei Martinaitytei už I vietos laimėjimą chemijos, biologijos, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadose.

 

Šventės metu buvo įteiktos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkos  mokiniams, užėmusiems I vietas rajoniniuose olimpiadų etapuose bei juos ruošusiems mokytojams.

 

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja renginio vedėjams Jokūbui Šilinui ir Andrėjai Jeneliūnaitei, muzikos mokytojoms Birutei Jurgaitytei ir Ritai Eidukienei už muzikinius kūrinius, kuriuos atliko Gabija Laurinavičiūtė, Domas Mizgiris, Monika Sabuckytė, Smiltė Rapečkaitė ir Viktorija Kučikaitė.

 

                                                                                                                                  Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai