2019-06-16, sekmadienis, 20:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ dalyvavo UAB „Joniškio grūdai“

2018-10-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ dalyvavo UAB „Joniškio grūdai“

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ be aukso medalį už savo produktą pelniusios ŽŪB „Delikatesas“ dalyvavo ir  UAB „Joniškio grūdai“.

 

Bendrovė „Joniškio grūdai“ parodoje siūlė ėdalus šunims ir katėms, kačių kraiką bei jaukus žuvims. Anot bendrovės generalinės direktorės Redos Siaurusaitienės, gaminamų produktų sudėtinės dalys „Joniškio grūdai" parodoje populiarino katinų ir šunų ėdalą, kitus gyvūnams skirtus produktus.

 

„Naudojame lietuviškus augalinės kilmės komponentus, pvz. grūdines kultūras. Tam tikrų žaliavų, tarkime vitaminų ar mineralų, tiesiog nėra lietuviškos kilmės. Galima teigti, jog dalies žaliavų, kaip ir dauguma kitų gamintojų, negalime įsigyti lietuviškų, nes jų arba nėra arba neužtikrinama aukšta žaliavų kokybė“, – portalui manoūkis.lt sakė R. Siaurusaitienė.

 

Ji mano, kad pirkėjams yra svarbu, ar produktas pagamintas Lietuvoje. „Nuo seno Lietuvos pirkėjas vertina lietuviškas prekes. Jam svarbu remti savo šalies gamintoją, sąmoningai renkantis čia pagamintą produktą“, – kalbėjo R. Siaurusaitienė.

 

manojoniskis inf.

UAB „Joniškio grūdai“ nuotr.

 

Sužinok daugiau. Spausk čia.

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai