2018-12-19, trečiadienis, 14:00.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Pasakų popietė Rudiškiuose

2017-12-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pasakų popietė Rudiškiuose

Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Rudiškių filiale vyko popietė „Gražiausia pasaka man ta, kurią man sekdavo mama“. 

 

A. Lindgren yra pasakiusi, kad žmonės būtų laimingesni gavę lėlių ir pasakų knygelių. Pasak D. Saukos „Pasaka – pati įdomiausia, sudėtingiausia, daugiausia galvosūkių kelianti liaudies kūrybos dalis, kur išmonė įgauna neišmatuojamą erdvę, kur kuriamas ypatingo patrauklumo ir įdomumo pasaulis, atsiveriantis jau tariant pirmuosius žodžius Seniai seniai...“.

 

Bibliotekininkė vaikams papasakojo, kad pasakos nėra šiuolaikinio žmogaus išradimas, jos atkeliavo iš seniausių laikų. Visose pasaulio šalyse vaikams sekamos pasakos apie milžinus ir nykštukus, princus ir princeses. Vaikams  pasakos padeda susikurti savą svajonę. Klausydamas pasakos vaikas susitapatina su herojais ir supranta, kad norint pasiekti sėkmę ir pergalę, būtina įdėti daug pastangų. Pasakos lavina vaiko kūrybinę saviraišką.

 

 Dabar pasakos vis rečiau skaitomos, prioritetas teikiamas vaizdinėms priemonėms. Pasakos nėra tik pasakojimai prieš miegą, todėl nutarėme pasakas pažaisti. Pasiskirstę vaidmenimis ir išgirdę skaitomoje pasakoje savo personažo vardą, vaikai turėjo apibėgti kėdę ir vėl atsisėsti. Tad jie ne tik atidžiai klausėsi, bet ir smagiai pasimankštino. Iš viso pasektos ir suvaidintos trys pasakos: „Pasaka apie Karalių ir Karalienę“, „Ropė“ ir „Raudonkepuraitė“. 

 

Po šauniai praleisto laiko, vaikams palinkėta gražaus Kalėdų laukimo, o atostogų metu paskatinta paskaityti mėgstamų knygų, kad ir pasakų...

 

Rudiškių filialo vyresn. bibliotekininkė
Irena Lacienė

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

Prekiaujame kvietiniais miltais bei sėlenomis

 

 

UAB „Mūšos malūnas“ prekiauja kvietiniais (aukščiausios ir pirmos rūšies) miltais bei sėlenomis. Pristatome į namus. 

Tel.  861292293

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?