2020-09-26, šeštadienis, 20:29.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:13, leidžiasi 19:04, dienos ilgumas 11:51.

Pasaulinei gyvūnų dienai kurti atšvaitai

2019-10-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pasaulinei gyvūnų dienai kurti atšvaitai

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė“ dalyvaujanti respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse – 2019“ artėjant pasaulinei gyvūnų dienai kvietė savo augintiniui kurti atšvaitus. 

 

Aktyviausi šioje akcijoje buvo Skaistgirio vaikų dienos centro ,,Draugystės tiltas“  lankytojai su savo vadove  Aukse Žakaityte ir Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus VB Skaistgirio teritorinio padalinio jaunieji skaitytojai, bei kūrybinių dirbtuvėlių vadovaujamų vyresniosios bibliotekininkės Jolantos Jatulienės nariai. Vieni pasigaminę atšvaitus papuošė savo augintinius, kiti atšvaitukus dovanojo gatvėje sutiktiems  pasivaikščioti vedamiems šuneliams.

 

Ši akcija labiausiai sudomino mažuosius Skaistgirio apylinkių gyventojus. Kiekvienam pagaminusiam atšvaitą augintiniui atsidėkota projekto  vykdytojų Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos dovanomis – atšvaitais su gyvūnų atvaizdais.  Pasak draugijos moterų, kiekviena akcija atranda jos dalyvius. Šiemet joje dalyvavo dvidešimt įvairaus amžiaus vaikų. Už pagamintą atšvaitą atsidėkota atšvaitu. Vadinasi ne tik augintiniai vedžiojami bus matomi tamsoje, bet ir patys vedžiotojai. 

 

Esame dėkingos  Auksei ir Jolantai už bendrystę ir pamokas vaikams gaminant atšvaitus ir visiems gaminusiems , dovanojusiems atšvaitus gyvūnams už supratingumą  ir dalyvavimą akcijoje,- sakė kalbinamos moterys.

 

                                                                                                      Skaistgirio moterų draugijos ,,Versmė“ informacija                                                        Nuotraukose: už atšvaitus - atšvaitai ir gyvūnai papuošti savos gamybos atšvaitais.
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai