2020-08-14, penktadienis, 16:20.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:54, leidžiasi 20:50, dienos ilgumas 14:56.

Pažink Žiemgalą dviračiu

2020-06-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pažink Žiemgalą dviračiu

Mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė dalyvavo Žagarės regioniniame parke vykstančiame Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną Interreg V-A programos finansuojamo projekto „LLI-264“ „Pažink Žiemgalą dviračiu“ baigiamajame dviejų dienų renginyje „Turizmo skatinimas didinant Žiemgalos gamtinį, istorinį ir kultūrinį patrauklumą“.

 

Minėtą projektą Žagarės regioninis parkas įgyvendino kartu su VšĮ Gamtos paveldo fondu, NVO „Tervetes miško edukaciniu centru“ bei Tervetes savivaldybe. Projektu buvo siekiama parengti Žagarę ir Tervetę jungiantį dviračių turizmo maršrutą, įrengti lankytojams pritaikytą infrastruktūrą Žagarės regioniniame parke ir Tervetės gamtos parke,  paskatinti ekologinio turizmo plėtrą Žagarėje ir Tervetėje ir pritraukti į šį pasienio regioną kuo daugiau lankytojų.

 

Mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino projekto partnerius ir renginio dalyvius bei pasidžiaugė, kad Žagarės regioninis parkas aktyviai dalyvauja minėtos programos finansuojamuose projektuose. Paskutiniame šio periodo etape Žagarės regioninis parkas yra partneris ar koordinatorius net keturiuose projektuose, kurių trys jau greitai startuos, o ketvirtas įtrauktas į rezervinių projektų sąrašus.

 

Mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė yra Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną Interreg V-A programos stebėsenos komiteto narė bei Šiaulių regiono tarybos paskirta kito etapo programavimo grupės narė.

 

Daugiau apie projektą galite skaityti čia.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai