2019-06-16, sekmadienis, 20:50.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Penkioliktoje „Išminties kraitelėje“ nugalėjo svečiai iš Linkuvos

2018-09-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Penkioliktoje „Išminties kraitelėje“ nugalėjo svečiai iš Linkuvos

Vokiečių rašytojas, filosofas Gotholdas Efraimas Lesingas yra pasakęs: „Pati mažiausia vertybė – tai turtas, pati didžiausia – išmintis“. Tai patvirtino net penkios iš Linkuvos, Jotainių, Dūseikių ir Jurdaičių socialinės globos namų atvykusios komandos, kurios susitiko smagiai pasivaržyti ir patikrinti savo žinias jau 15-oje „Išminties kraitelėje“.

 

Tai tradicinis Jurdaičių socialinės globos namų renginys, kurio idėjos autorė – įstaigos direktorė Adelė Pociuvienė.

 

Šiais metai organizatoriai tikrino komandų žinias ir išmintį apie gamtą, muziką, sportą, Lietuvą bei gebėjimus įspėti lietuvių liaudies mįsles. Visą renginį stebėjo ir rezultatus fiksavo komisija „debiutantė“: komisijos pirmininkė Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė Rasa Ališauskienė, tautodailininkė Virginija Kutkienė ir mūsų globos namų gyventojas Henrikas Bugailiškis, kurie vertino ne tik žinias, bet ir komandų prisistatymus.

 

Po atkaklios kovos paaiškėjo viktorinos nugalėtojai. O jais tapo Linkuvos socialinės globs namų komanda, kuriems atiteko pereinamasis viktorinos prizas – skulptūra „Išminties pelėda“. Jie taip pat gavo teisę kitais metais atvykti ir atsivežti Linkuvos miestelio bendruomenės komandą.

 

Viso renginio metu dainomis linksmino užimtumo specialisto Lino paruoštos merginos Elytė ir Liuda.

 

Svečių teisėmis renginyje dalyvavo Šiaulių specialiojo ugdymo centro, Žagarės specialiosios mokyklos dienos užimtumo centro, Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro bei Kuršėnų VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ kolektyvai, kurie labai aktyviai atsakinėjo į jiems užduodamus klausimus pertraukėlių metu.

 

Jurdaičių socialinės globos namų inf. ir nuotr.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai