2019-06-16, sekmadienis, 20:52.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Pradinukai prisidėjo prie beglobių gyvūnų gerovės

2018-10-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pradinukai prisidėjo prie beglobių gyvūnų gerovės

Pasaulinę gyvūnų dieną M. Slančiausko progimnazijos pradinukai minėjo visą savaitę. Suorganizavo ne tik mylimiausio augintinio piešinių parodą, bet ir ekskursiją savo gyvūnėliams mokykloje. Daug džiaugsmo buvo vaikams vedžiojant gyvūnėlius mokyklos koridoriais, glostant ir myluojant patikusius draugo augintinius, diskutuojant apie jų priežiūrą su draugų mamomis, tėveliais ir seneliais. O kokių gyvūnėlių matyta!

 

Daugiausiai vaikai augina šuniukus, katinėlius, jūrų kiaulytes, smiltpeles, papūgėles. Augina net ir varles. Nuostabią šuns ir žmogaus draugystę pademonstravo dresuotojas - mėgėjas A. Budris. Jo augintinė Inka nuostabiai vykdė išmoktas komandas, atliko įvairius triukus. Vaikai buvo sužavėti. 

 

Veterinarijos vyr. gydytoja - inspektorė R. Liudvinaitienė pagyrė vaikučius už puikią gyvūnėlių priežiūrą, rodomą meilę ir dėmesį. Priminė, kad naminis gyvūnėlis – ne žaisliukas, o tikras šeimos narys, kurio išmesti, prastai prižiūrėti, nemylėti nevalia. Mokiniai papasakojo, kad visą savaitę ne tik kalbėjo apie savo augintinius, bet nepamiršo ir beglobių gyvūnų. Pradinukai, tėvelių padedami, surinko net 220 kg maisto, kurį padovanojo beglobių gyvūnų namams „Šiaulių letenėlė“. Prie šios akcijos mielai prisidėjo ir gydytoja.

 

Mato Slančiausko progimnazijos inf. ir nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai