2019-06-16, sekmadienis, 20:44.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Profesinės šventės proga padėkos raštais apdovanoti rajono mokytojai

2018-10-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Profesinės šventės proga padėkos raštais apdovanoti rajono mokytojai

Spalio 5 d. Joniškio rajono švietimo įstaigų bendruomenė paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Gausiai susirinkusius pedagogus su jų profesine švente pasveikino LR Seimo narė Gintarė Skaistė, Seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida  Aleknavičienė, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, Švietimo, kultūros  ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis.

 

Tądien netrūko skambių sveikinimo žodžių, gražiausių gėlių ir apdovanojimų „lietaus“. Rajono vadovai ir svečiai šventėje dėkojo Joniškio krašto pedagogams už jaunosios kartos ugdymą, už atsakingumo, pareigingumo ir patriotizmo skatinimą bei jauno žmogaus  paruošimą savarankiškam gyvenimo keliui.

 

Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai Tarptautinės mokytojų dienos proga įteikti:

 

·         Linai Karkliuvienei už puikius mokinių pasiekimus, kūrybišką darbą pamokose, aktyvią pedagoginę veiklą ir gimnazijos bendruomenės telkimą, siekiant kurti draugiškesnę ir jaukesnę aplinką.

 

·     Janinai Dauparienei už labai atsakingą pareigų vykdymą, už pagalbą mokiniams, dalyvaujantiems matematikos olimpiadose ir pasiekusiems gerų rezultatų, už sėkmingą mokinių dalyvavimą tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“, už mokinių skatinimą mokytis Nacionalinėje moksleivių akademijoje.

 

·         Kęstučiui Venskui už ilgametį, profesionalų darbą, pagalbą atskleidžiant mokinių kūrybingumą.  

 

·     Nijolei Briedienei už ilgametį, nuoseklų ir sąžiningą pedagoginį darbą ir asmeninį indėlį ugdant pagarbą gimtajai kalbai.  

 

·    Aistei Fiurst už atsakingą ir efektyvią metodinę veiklą, inovacijų diegimą, naujų technologijų taikymą ugdymo procese, mokymo priemonių parengimą, humanizmo idėjų įgyvendinimą.  

 

·   Sniegutei Kukanauskienei, Žagarės specialiosios mokyklos direktoręuž efektyvų ugdomosios veiklos organizavimą, projektinių veiklų įgyvendinimą, bendruomeniškumo skatinimą ir puoselėjimą, kūrybišką darbą mokykloje diegiant dalykines ir metodines naujoves.

 

·   Alinai Jasaitienei, Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“ direktoręuž asmeninį indėlį ugdant ir globojant vaikus, rūpinimąsi įstaigos gerove, stabilų vadybinį darbą ir geranorišką bendravimą.

 

·    Vitalijai Toleikienei už ilgametį, kūrybišką darbą, sveikos gyvensenos idėjų skleidimą, meilę ir šilumą ugdant vaikus.  

 

·    Nijolei Vadapalienei už ilgametį, kūrybišką darbą  ir aktyvų įvairių ugdymo metodų, skatinančių pradinių klasių mokinių saviraišką, diegimą.  

 

·     Indrai Žukauskienei už nuoširdų ir kruopštų pedagoginį darbą, kūrybines iniciatyvas bei jų įgyvendinimą.

 

·    Daivai Stankuzevičienei už aktyvų, kūrybišką darbą mokykloje, aukštus mokinių pasiekimus.  

 

·  Janinai Pivorienei už ilgametį, nuoširdų ir sąžiningą darbą su ikimokyklinio amžiaus vaikais ir sėkmingą dalyvavimą projektinėje veikloje „Sveikata – visus metus“.  

 

·  Gerdai Kinderienei už laiku suteikiamą prasmingą ir profesionalią pagalbą mokiniams.

 

Metų mokytojo finaliniame etape varžėsi dešimt rajono mokytojų. Visi iškelti kandidatai apdovanoti LR Seimo narės Gintarės Skaistės padėkos raštais, Seimo nario V. Gailiaus atminimo dovanomis ir rėmėjų įsteigtais prizais. Pasak Seimo nario, jau vien tapti konkurso dalyviu – didžiulis pasiekimas. Metų Mokytojomis 2018 nominuotos:

 

·         Asta Radžvilienė – Žagarės gimnazijos fizikos ir informacinių technologijų mokytoja.

·         Inga Misiuvienė – Joniškio M.Slančiausko progimnazijos biologijos ir chemijos mokytoja.

 

Joms įteikta LRS narės G. Skaistės ir Europos Parlamento nario Algirdo Saudargo dovana – kelionė į Europos Parlamentą Strasbūre.

 

Šventės metu dėkota renginio partneriams – Joniškio rajono savivaldybei.Dešimt pedagogų pagerbti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais. Meras G. Čepulis dėkojo šventės svečiams, Joniškio garbės piliečiui, buvusiam Lietuvos TV ir radijo diktoriui Juozui Šalkauskui už geranorišką ir profesionalią pagalbą vedant renginį, už gyvo garso muzikinę programą – Šiaulių ansambliui „Jonis“ ir visoms švietimo įstaigų bendruomenėms, suteikusioms galimybę pagerbti rajono Mokytojus ir pasakyti jiems Ačiū.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Linos Šutkienės nuotr.

 

Sužinok daugiau. Spausk čia.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai