2020-04-02, ketvirtadienis, 09:27.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:45, leidžiasi 19:56, dienos ilgumas 13:10.

Projektas „Ateik. Būk. 481“ pavirto neeiline paroda

2017-10-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Projektas „Ateik. Būk. 481“ pavirto neeiline paroda

Projekto „Ateik. Būk. 481“ iniciatorius Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras Jaunimo Centras ir fotografas Darius Šulčius ilgai brandino mintį, kaip įprasminti jauno žmogaus svarbą Joniškio kraštui. Galiausiai buvo nuspręsta sukoncentruoti dėmesį ne tik į fotografijų parodą, bet kartu ir į socialinį pilietinį projektą – eksperimentą, kurio tikslas – parodyti, kad Joniškis nėra nykstantis miestas, kad jauni žmonės čia gyvena, mokosi irdirba, kai kurie netgi grįžta iš didmiesčių arba emigracijos ir savaip prisideda prie miesto klestėjimo.

 

Projekto pavadinime skaičiai 481 atsirado neatsitiktinai. Jie simbolizuoja Joniškio miesto vardo paminėjimo istoriniuose šaltiniuose 481- uosius metus,  turi  siekį parodyti 481 istoriją apie jauną joniškietį ir patį Joniškį.

 

Visiems grįžus po vasaros atostogų, spalio 20 d. ·Baltojoje sinagogoje paroda atidaryta. Ji veiks iki lapkričio 2 d.

 

Parodos iniciatoriai – Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras Jaunimo Centras ir fotografas Darius Šulčius – sako, kad šio socialinio jaunimo projekto eiga buvo įdomi. Nuo pačių netikėčiausių ir sudėtingiausių sprendimų, renginių, žygių, stovyklų, sąskrydžių iki žmonių, kurie sutiko pažvelgti į objektyvą. O jų buvo įvairių, kiekvienas su savo istorija. Viskas prasidėjo nuo idėjos, nuo idėjos iki žmonių, nuo žmonių iki jų veidų. O šie veidai sukuria nepaprastą atmosferą: ore tvyro jaunatviškos paslaptys, juokas, kūrybiškumas, energija. Rodos, kad ši sinagoga visai pamiršo, kas yra rimtis. Nuoširdus Ačiū sakoma visiems, kas prisidėjo prie šimtaprocentinės projekto sėkmės, Ačiū Žemės ūkio, Kriukų, Gasčiūnų, „Saulės“ mokykloms, „Saulės“ Dienos centrui, „Aušros“ ir Žagarės gimnazijoms, Žagarės specialiajai mokyklai, „Delikateso“ krepšinio komandai, jaunimo organizacijoms, Joniškio istorijos ir kultūros muziejui, Turizmo ir verslo informacijos centrui. Už muzikinius kūrinius parodos iniciatoriai dėkoja A. Raudonikio meno mokyklos akardionistams ir jų mokytojoms Vilmai Skrodenienei ir Danutei Poliakienei, už renginio nuotraukas – Edvinui Šiaučiūnui.

 

Projektas „Ateik. Būk. 481“ ir paroda – tai sudėtinė projekto JAJC-2017, kurį finansuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės ir darbo ministerijos, dalis. JAJC-2017  (Joniškio Atviras Jaunimo Centras) apėmė įvairias jaunimo veiklas, kurios parodė, kad rajono jaunimas yra aktyvus ir  kūrybingas.

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro Jaunimo Centro inf. 

Edvino Šiaučiūno nuotr.

 

 

 

       

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 


REKLAMA


 

 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai