2020-07-05, sekmadienis, 10:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Rajono meras domėjosi: kokios galimybės prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną? (2)

2019-06-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Rajono meras domėjosi: kokios galimybės prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną?

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos vadovai ir specialistai, Joniškio sporto centro direktorius T. Aleknavičius susitiko su projektuotojais, rengusiais techninį projektą būsimam Joniškio sveikatingumo ir sporto kompleksui. Joniškio rajono savivaldybėje mero V. Gailiaus kvietimu apsilankė techninį projektą rengusios UAB „Tiksli forma“ direktorius Kęstutis Mikulskis ir architektas Tomas Grunskis, kurie susitikimo metu pristatė savo parengtus ir įgyvendintus projektus kitose Lietuvos savivaldybėse, iš kurių vienas naujausių įgyvendintų projektų – Fabijoniškių baseinas Vilniaus mieste.


Meras V. Gailius akcentavo, kad šiuo metu diskutuojama  apie galimybę Joniškyje  įrengti daugiafunkcišką erdvę: ne tik sporto centrą su įvairių sporto šakų sporto salėmis, bet ir pramogų zoną – baseiną. Parengtame sveikatingumo ir sporto komplekso techniniame projekte suprojektuota pagrindinė universali sporto salė su 500 vietų mobiliomis tribūnomis, modernios mini sporto salėmis, skirtomis krepšiniui, sunkiajai atletikai, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, kovos menams, aerobikai. Bendrame sklype planuojami ir kiti objektai – parkas, baseinas, kitos erdvės, kurios bus išnaudojamos formuoti laisvalaikio praleidimo vietas. Prie baseino su pirtimi ir naujo sporto komplekso atsiradimo dar paskatino ir akivaizdus faktas, kai kasmet iš rajono biudžeto išleidžiama po 12 tūkst. eurų atgyvenusios miesto pirties materialiniams nuostoliams kompensuoti,  be to populiarėjanti UAB „Joniškio autobusų parkas“ senjorų pavėžėjimo į Pasvalio baseiną paslauga.

 

Meras domėjosi ar įmanoma atlikti techninio projekto korektūrą, numatant galimybę prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso prijungti baseino, pirčių bei pramogų zoną. Mero teigimu sveikatingumo ir sporto kompleksas bei baseinas turėtų būti statomi kartu ir veikti kompleksiškai. UAB „Tiksli forma“ projektuotojai pasiūlė atlikti galimybių studiją, kurioje būtų nagrinėjamos visos galimybės baseino įrengimui prie suprojektuoto sveikatingumo ir sporto komplekso.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracijos viešųjų ryšių informacija


 

 
 
Contact form

 

KĘSTUTIS 2019-06-07 07:57:31 IP: 78.57.174.166

ŠAUNUOLIAI:Dirbkite,mąstykite ir įgyvendinkite - gyventojai jūsų nepamirš!!!

 

Skatytojas 2019-06-06 14:07:18 IP: 83.137.6.177

Tikekimes tai bus igyvendinta jog baseinas butu musu mieste tai butu labai gerai tiek senyvo amziaus zmonems ir jaunimui. Laukiame ir tikemes.

Šios dienos vardadieniai