2020-08-07, penktadienis, 03:18.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:41, leidžiasi 21:05, dienos ilgumas 15:23.

Šaunus trijų Joniškio veterinarų kartų susitikimas

2019-01-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šaunus trijų Joniškio veterinarų kartų susitikimas

Trijų kartų rajono veterinarijos specialistai palydėjo senuosius ir sutiko naujuosius metus. Iš prieš kelis dešimtmečius buvusių daugiau nei 100 specialistų šiandien rajone telikę apie 20 veterinarijos gydytojų ir šiek tiek daugiau nei 10 jų padėjėjų felčerių. Keičiantis gyvenimo aplinkybėms, keičiasi ir požiūris į veterinarijos specialistą. Kolūkių klestėjimo laikais kiekviename ūkyje būta bent po vieną veterinarijos gydytoją ir po kelis felčerius. Nebelikus kolūkių ir sumažėjus guvulių kaimuose, veterinarijos specialistų poreikis sumažėjo. Tad šios profesijos atstovams tenka ieškoti savo veiklai įvairių nišų, tarkim, siūlyti namų augintinių priežiūros paslaugas.

 

Vakaro metu daug šiltų žodžių pasakyta buvusiam Joniškio laboratorijos vedėjui Pranciškui Zigmantui, jauniems specialistams visada padėjusiam vertingais patarimais. Vyriausioji veterinarijos gydytoja inspektorė Regina Liudvinaitienė prisimena, kad karjerą taipogi pradėjo vadovaujant šiam  laboratorijos vedėjui.

 

Pasak dabartinio Joniškio maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko Giedriaus Kuolo, tokios šventės ypač reikalingos, nes padeda šios profesijos žmonėms susiburti į krūvą ir nepasimesti gyvenimo verpetuose.

 

manojoniskis inf.  

Kalnelio vet. facebook nuotr.

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai