2020-08-14, penktadienis, 17:07.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:54, leidžiasi 20:50, dienos ilgumas 14:56.

Savivaldybėje lankėsi tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ dalyviai

2020-07-31, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savivaldybėje lankėsi tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ dalyviai

Liepos 30 dieną Joniškio rajono savivaldybėje vyko susitikimas su tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2020“ dalyviais. Poezijos pavasaris – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kurį organizuoja Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai.

 

Poezijos festivalio dalyvius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius ir mero pavaduotoja V. Aleknavičienė. Lietuvos radijo diktorius, spaudos apžvalgininkas Juozas Šalkauskas pristatė festivalio dalyvius.

 

Meras Vitalijus Gailius pristatė Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos  ir jos  filialų veiklą, o mero pavaduotoja Vaida  Aleknavičienė pasidžiaugė Joniškio viešosios bibliotekos darbuotojais, kurie stengiasi sudominti ir pritraukti įvairaus amžiaus lankytojus teikiant ne tik knygų išdavimo, bet ir informacinių technologijų, robotikos ir kitas paslaugas.

 

Taip pat pasidžiaugta Joniškio literatų klubo aktyvumu ir jų organizuojamų renginių prasmingumu.

 

Susitikimas su poezijos festivalio dalyviais vyks šiandien 17 val. Joniškio Raudonojoje sinagogoje (Miesto a. 4 B, Joniškis). Dalyvaus poetai Lina Buividavičiūtė, Rimas Užgiris, Dominykas Norkūnas, Greta Amrbazaitė ir kiti. Skaitovas – Juozas Šalkauskas.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai