2020-10-22, ketvirtadienis, 15:34.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:03, leidžiasi 18:01, dienos ilgumas 9:58.

Savivaldybėje viešėjo Lietuvos olimpinės kolekcionierių asociacijos nariai

2020-09-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savivaldybėje viešėjo Lietuvos olimpinės kolekcionierių asociacijos nariai

Rugsėjo 23 d. Joniškio rajono savivaldybėje viešėjo Lietuvos olimpinės kolekcionierių asociacijos (toliau – asociacija) nariai. Į svečius atvyko asociacijos prezidentas Juozas Širvinskas, viceprezidentas Kęstutis Skerys, generalinis sekretorius Rimantas Džiautas, nariai: Vygintas Ališauskas, Edis Urbanavičius, Valdas Gecevičius, Juozas Šalkauskas. Asociacijos prezidentas J. Širvinskas padėkojo renginio organizatoriams ir įteikė naujausią savo leidinį apie kolekcionierių veiklą.

 

Renginio metu joniškiečiai  turėjo galimybė pamatyti vairius ženklelius, korteles su sportininkų atvaizdais, nuotraukas su garsių krepšininkų autografais. Vilnietis V. Gecevičius, kuris šiuo metu treniruoja Lietuvos aklųjų golbolo rinktinę, o jos sudėtyje žaidžia joniškietis Justas Pažarauskas, demonstravo savo privataus krepšinio muziejaus  eksponatus – krepšinio kamuolius.

 

Buvęs Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius E. Urbanavičius pasakojo apie ženkliukų kolekciją kurios tema – rankinis. R. Džiautas dalinosi prisiminimais  apie kolekcijos  rinkimo pradžią, ledo ritulio sporto šaką, ženklelius olimpine tema. Joniškietis J. Šalkauskas atvežė į savo gimtą miestą dalį savo kaklaraiščių kolekcijos su olimpine simbolika. Buvęs krepšinio teisėjas K. Skerys pasakojo apie surinktą 4000 pieštukų kolekciją ir kitus savo kolekcijos eksponatus.

 

Renginio dalyviai galėjo susipažinti su Leono Karaliūno nuotraukų parodomis „Krepšinis atvirukuose“, „Antrasis auksas“ (1939 m.) demonstruojamomis savivaldybės salėje.

 

Vėliau kolekcionieriai lankėsi Krepšinio muziejuje, diskutavo apie muziejaus veiklą.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai