2020-07-05, sekmadienis, 11:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Skaistgirio parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis – aktyvus saugaus eismo propaguotojas (1)

2019-01-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgirio parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis – aktyvus saugaus eismo propaguotojas

Skaistgirio šv. Jurgio parapija treti metai dalyvauja respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse". Ji kartu su Reibinių kaimo bendruomene, Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė' ir Joniškio kultūros centro Skaistgirio filialo saviveiklininkais ir darbuotojais susijungę į Skaistgirio susivienijimą greta tradicinių renginių organizuoja ir akcijas skirtas eismo saugumui.

 

Lapkričio - gruodžio mėnesiais parapijos klebonas kunigas Andrius Trakšelis kartu su jam talkinančiais parapijiečiais lanko parapijos tikinčiuosius. Šiemet aplankyta daugiau kaip trys šimtai sodybų. Susitikta su įvairaus amžiaus parapijiečiais, kurie su nekantrumu laukia parapijos klebono apsilankymo. Parapijiečių lankymo metu ne vienoje sodyboje buvo prisimenamas eilę metų Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos projektas ,,Eismo saugumas bendruomenėse", kurio tikslas šviesti žmones eismo saugumo klausimais, priminti apie šviesą atspindinčių priemonių nešiojimo svarbą.

 

Susitikimų su parapijiečiais metu buvo dalijama literatūra apie tai, kaip saugiai elgtis kelyje, šviesą atspindinčios priemonės. Taip pat pasidžiaugta, kad parapijiečiai  nelaukdami kol kas jiems duos atšvaitą juos pasigamina patys. Vieni mezga iš šviesą atspindinčių siūlų, kiti pasiūtus žaisliukus papuošia šviesą atspindinčia juostele, treti tokią juostelę užsisiuva ant rūbų ar batų.  Pasak parapijos klebono kunigo Andriaus Trakšelio, džiugu, kad parapijiečiai saugosi išeidami į kelią ne tik patys, bet ir saugo nuo nelaimių aplinkinius.

 

Vida Urbonienė

Autorės nuotr.

 
 
Contact form

 

ala 2019-01-15 08:35:13 IP: 78.58.88.229

kaip gera zinoti kad zmones saugoja vieni kitus

Šios dienos vardadieniai