2019-02-22, penktadienis, 06:42.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Stalo tenisininko atminimą pagerbė dideli ir maži

2018-07-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Stalo tenisininko atminimą pagerbė dideli ir maži

Joniškio stalo teniso bendruomenė 2017 m. liepos 1-ąja neteko puikaus ir talentingo jaunuolio Donato Jakovlevo (žuvo autoįvykyje). Jo atminimui surengtas jau antras turnyras.

 

Į šias atminimo varžybas Joniškio miesto šventės dieną atvyko 45 žaidėjai iš Latvijos (Bauskės, Dobeles ir Mzsalacos), Radviliškio, Šilalės, Kauno, Kėdainių, Telšių, Mažeikių ir Joniškio krašto. Turnyro atidarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Donato atminimas. Donato tėvai Inga ir Vasilijus dėkojo rajono stalo teniso bendruomenei už rodomą pagarbą jų sūnui ir parėmė Joniškio jauniausius-perspektyviausius stalo tenisininkus Simoną Rimkevičiūtę ir Marijų Jučinską, kad jie galėtų išvykti į treniruočių stovyklą Dauguose.

 

Varžybos buvo gero lygio. Vyrų grupėje tarp 31 žaidėjo I-ąją vietą iškovojo Janis Svikis iš Mazsalacos, kuris finalinėje dvikovoje, po atkaklios kovos įveikė joniškietį Ro.Franckaitį rezultatu 3:2 (7;-5;-5;8;7). III-iąją vietą užėmė Aleksandras Šutka iš Bauskės nugalėjęs Telšių atstovą Luką Vainavičių 3:0 (9;8;6). Gerai pasirodė dar vienas joniškietis Marijus Jučinskas pelnęs V-tąją vietą.

 

Moterų grupėje tarp 14 varžovių dominavo mūsiškės sesutės: LKKA studentė Justina ir moksleivė Simona Rimkevičiūtės. Jų finalinę dvikovą dėl I-os vietos laimėjo Justina pasekme 3:1 (-11;8;6;6). Dėl III-ios vietos susigrūmė dvi latvikės – Vera Eriksonė (Dobelė) ir Ancė Šostakoviča (Bauskė). Jų permainingą dvikovą rezultatu 3:2 (6;4;-6;-11;8) laimėjo Vera.

 

Patys jauniausi (2007 m. gimimo) ir jaunesni taip pat savo tarpe išsiaiškino nugalėtojus ir prizininkus. Jais tapo: berniukų grupėje Dovydas Kušleika, Emilijus Simonaitis ir Alanas Bylis (visi Joniškio), o mergaičių tarpe – Neringa Misevičiūtė (Šilalė), Eliza Kučinska (Bauskė) ir Aistrė Barišauskaitė (Joniškis).

 

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais prizais, medaliais ir diplomais. Pats jauniausias turnyro dalyvis iš Šilalės septynmetis Arijas Misevičius taip pat nebuvo nuskriaustas. Jis laimėjo paguodos turnyrą ir buvo apdovanotas atminimo medaliu.

 

Nuotraukoje turnyro nugalėtojai, prizininkai ir organizatoriai su Donato tėvais Inga ir Vasilijumi

 

 Joniškio sporto centro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?