2020-08-07, penktadienis, 04:02.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:41, leidžiasi 21:05, dienos ilgumas 15:23.

Susitikimas su Užimtumo tarnybos vadovais: padalinys Žagarėje bus

2019-09-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Susitikimas su Užimtumo tarnybos vadovais: padalinys Žagarėje bus

Rugsėjo 16 d. Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi  Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento (ŠKAD) direktorius Raimondas Šukys, ŠKAD paslaugų darbdaviams koordinatorė Janina Šiaulienė, Joniškio skyriaus vedėja Audronė Šlerpienė. 

 


Susitikimo pradžioje Joniškio rajono  savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė padėkojo Užimtumo tarnybos ŠKAD  Joniškio skyriaus vedėjai Audronei Šlerpienei už indėlį stiprinant pasitikėjimą savivalda, gyventojų užimtumo mažinimą, bendravimo ir bendradarbiavimo santykių su savivaldybės įstaigomis bei  įmonėmis puoselėjimą. Vadovė su savo komanda bei Joniškio rajono darbdaviais nuosekliai ir kryptingai didina užimtumą rajone, skatina žmones, praradusius darbą, iš naujo įsitvirtinti darbo rinkoje.


Šiemet pavyko sumažinti nedarbo lygį Joniškio rajono savivaldybėje net 3,3 proc. (2019 sausio mėn.– 14 proc., rugsėjo 1 d. – 10,7 proc.), nedarbo lygis šalyje siekia 8,2 proc. 


Kaip teigia R. Šukys, Joniškio rajono savivaldybėje š. m. rugsėjo 1 d. duomenimis registruoti 1357 gyventojai, neturintys darbo, didžioji dalis registruotų bedarbių  nuo 30 iki 49 metų amžiaus, tai sudaro 45 proc.. Lyginant rajono seniūnijas didžiausias nedarbo lygis fiksuojamas Žagarės seniūnijoje, net 16,1 proc., o mažiausias nedarbingumas yra Skaistgirio seniūnijoje, kurioje veikia  stipri Žemės ūkio bendrovė – 6,5 proc.


Rajono meras Vitalijus Gailius atkreipė dėmesį į nedarbą Žagarėje ir pasidomėjo, ar tikrai planuojama uždaryti Užimtumo tarnybos ŠKAD Joniškio skyriaus Žagarės padalinį, kai toks didelis yra nedarbo lygis šioje seniūnijoje? Užimtumo tarnybos ŠKAD direktorius R. Šukys patikino, kad  keičiamas tik darbo grafikas ir Žagarės seniūnijoje esantis padalinys bus.


Susitikimo metu Užimtumo tarnybos vadovai išsakė savo pastebėjimus dėl įdarbinamų asmenų kvalifikacijos, socialinio statuso ir jų požiūrio į darbą, diskutuota kodėl žmonės nenori dirbti ir ką daryti, kad tas požiūris pasikeistų, kad darbuotojas norėtų dirbti, o darbdavys būtų patenkintas atliktu darbu. Aptarta Užimtumo didinimo programa, vietos verslininkų požiūris į užimtumo problemų sprendimą.


Susitikimo metu sutarta bendrauti ir bendradarbiauti,  kartu su seniūnais, verslo bendruomene  ir darbdaviais ieškoti sprendimo būdų nedarbo lygiui rajone mažinti.


Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai