2020-10-22, ketvirtadienis, 14:23.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:03, leidžiasi 18:01, dienos ilgumas 9:58.

Svarbu! Pirkėjų srautai prekybos vietose tampa vėl nevaldomi

2020-10-15, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Svarbu! Pirkėjų srautai prekybos vietose tampa vėl nevaldomi

Pastarosios dienos parodė, kad dalis visuomenės, panašu, pamiršo galimas koronaviruso infekcijos plitimo pasekmes, nebegirdi nei prašymų, nei rekomendacijų apsipirkimo metu laikytis saugių atstumų, nesibūriuoti, be reikalo neiti į parduotuves. Žmonės ir toliau būriais traukia į pardavimo vietas, ypač po darbo, ir pamiršta, kad žmonių susibūrimas uždarose erdvėse ypatingai didina riziką viruso plitimui.

 

Raginame gyventojus būti sąmoningais ir atsakingais ne tik už save, bet ir kitus – neiti į parduotuves be reikalo, lankytis jose rečiau ir vienu kartu apsipirkti ilgesniam laikui, vengti bendravimo su kitais asmenimis uždarose patalpose. Tik nuo mūsų pačių priklauso koronaviruso infekcijos plitimo padariniai.

 

Labai prašome gyventojų parduotuvėse elgtis atsakingai ir vadovautis visomis Sveikatos apsaugos ministerijos  rekomendacijomis – dėvėti apsaugines kaukes ir pirštines, apsiperkant naudotis elektroninės prekybos sprendimais – atsiskaityti bankinėmis mokėjimo kortelėmis, naudotis savitarnos paslaugomis, prekybos vietose nepamiršti suteikta galimybe dezinfekuoti rankas ir būtinai laikyti saugių atstumų.

 

Tik mūsų pačių sąmoningas ir atsakingas elgesys leis apsaugoti vieni kitus.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai