2018-12-19, trečiadienis, 13:59.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Šventinis ratas „Palydėkim metus“

2017-12-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šventinis ratas „Palydėkim metus“

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė apsilankė Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus padėkos vakare. Baigiantis metams asociacija tradiciškai organizuoja šventinį vakarą už padovanotas 2% GPM dalies lėšas. Ši finansinė parama ženkliai prisideda skatinant pagyvenusių žmonių visuomeninį aktyvumą.

 

Šventės metu Vaida Aleknavičienė pasidžiaugė senjorų aktyvumu, vykdomų veiklų įvairove, gražiais šokiais ir skambiomis dainomis bei palinkėjo, kad net ir šalčiausią žiemos dieną, širdyje karaliautų šiluma, snigtų tik laime, o Kalėdinis stebuklas niekada nesibaigtų.

 

Mero pavaduotojos Vaidos Aleknavičienės sveikinimas

 

Visą vakarą, gausiai susirinkusius, muzikiniais kūriniais džiugino ir ramiai sėdėti neleido Jono Jaso vadovaujama Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus kapela „Jazminai“.

 

Jono Jaso vadovaujama Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus kapela „Jazminai“

 

Padėkos vakare taip pat dalyvavo ir organizatorius pasveikino administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Laima Klemienė.

 

Sveikina  Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Laima Klemienė

 

Mero padėjėjos informacija ir nuotraukos

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 


REKLAMA


 

Lazerio terapija priklausomybių gydymui

 

 

                   

 

 

Tai greitas, neskausmingas, neturintis šalutinio poveikio gydymas infraraudonųjų spindulių lazeriu, užtikrinantis sėkmingą ir efektyvų priklausomybės gydymą! Atstatomas organizmas, koreguojama psichologinė būsena, šalinamas potraukis nikotinui ar alkoholiui. Daugiau informacijos galima rasti čia. Tel. 8 622 77207

 


 

REKLAMA


 

ŠILTINAME PASTATUS. DENGIAME STOGUS. ATLIEKAME STALIAUS DARBUS.

 

 

 

ŠILTINAME PASTATUS (GYVENAMUOSIUS NAMUS, ŪKINIUS PASTATUS) PUTPLASČIU, AKMENS VATA, TINKUOJAME (DEKORAS), APKALAME APDAILOS MEDŽIAGOMIS (DAILYLENTĖMIS). DENGIAME STOGUS (SKARDA, ŠIFERIU, ČERPĖMIS). REMONTUOJAME STOGUS. ATLIEKAME KITUS STALIAUS - DAILIDĖS DARBUS. 

 

INDIVIDUALI ĮMONĖ „STALIAUS PASTOGĖ“, MOB. TEL.:861547347.  

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Joniškio rajone?