2020-08-15, šeštadienis, 21:57.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:56, leidžiasi 20:48, dienos ilgumas 14:52.

Tarptautinis projektas skatina patirties sklaidą

2019-06-12, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tarptautinis projektas skatina patirties sklaidą

Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi projekto Erasmus +  dalyviai, atvykę  iš Švedijos ir Ispanijos, kurie kartu su  Joniškio rajono švietimo centru dalyvauja Suaugusiųjų švietimo  strateginės partnerystės  projekte „Suaugusiųjų skaitmeninės kompetencijos gerinimas mokytojams ir studentams“  Nr. 2017-1-SE01-KA204-034561.  Pagrindinė projekto idėja ir mintis – pagerinti informacinius įgūdžius vyresnio amžiaus žmonėms. 

 

Joniškio rajono mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino atvykusius svečius į Šiaurės Lietuvos regioną ir palinkėjo gero laiko praleidimo mūsų krašte. Vicemerė pasidžiaugė, kad  Joniškio rajono  įstaigos dalyvauja tarptautiniuose projektuose, kas skatina gerosios patirties sklaidą, bendradarbiavimą ir  kultūrinius mainus.
Projektas prasidėjo  2017 m. rugsėjo 15 d., o baigsis – 2019 m. rugsėjo 14 d., trukmė – 24 mėnesiai. Projekto  koordinatoriai yra Suaugusiųjų švietimo centras (Švedija). Strateginės partnerystės projekte dalyvauja 3 šalių įstaigos iš: Švedijos, Ispanijos ir Lietuvos (Joniškio rajono švietimo centras). Trijų šalių komandas  sudaro po 2 mokytojus ir 6 studentus, iš viso 24 dalyviai.

 

Svečiai iš Švedijos ir Ispanijos Joniškyje viešės visą savaitę, šių mokymų metu jie pristatys atliktus darbus.  Švietimo centre projektą koordinuoja metodininkė - neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorė Rita Šilinienė ir psichologė Justina Čepulytė.

 

                                                                                            Joniškio rajono savivaldybės viešųjų ryšių informacija

 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai