2020-06-07, sekmadienis, 07:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:49, dienos ilgumas 17:5.

Žagarėje – Pasaulinė sniego diena

2019-01-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Žagarėje – Pasaulinė sniego diena

Š.m. sausio 20 d. (sekmadienį) 12 val. Žagarės regioninio parko rekreacinėje zonoje prie Žvelgaičių tvenkinio pirmą kartą vyks Pasaulinės sniego dienos minėjimo renginys. Visi, dideli ir maži, su rogutėmis, slidėmis ar be jų kviečiami sudalyvauti įvairiuose žaidimuose ir žiemos pramogose, pakeliauti Žagarės ozo pažintiniu taku, pasimankštinti ir pašokti prie laužo, paskanauti koše ir arbata.

 

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį (š.m. sausio 20 d.) paskelbė Pasauline sniego diena. Kiekvienas raginamas ją praleisti lauke aktyviai, žiemiškai, šventiškai - tai svarbiausias šios dienos tikslas. Ir visai nesvarbu koks oras. Juk nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga! Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiamos šventės, kuriose kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis ar snieglentėmis.

 

Šiais metais pirmą kartą Pasaulinės sniego dienos minėjimo renginys vyks ir Žagarės regioniniame parke. Visi, dideli ir maži, su slidėmis, rogutėmis ar be jų, š.m. sausio 20 d. (sekmadienį) 12 val. kviečiami į Žagarės regioninio parko rekreacinę zoną prie Žvelgaičių tvenkinio. Kiekvienas čia atras sau tinkamą veiklą - visus sušildys smagi mankšta šokio ritmu, norintys pajudėti aktyviau galės žaisti „linksmąjį futbolą“ ar kitus žaidimus. Slidininkai turės galimybę išbandyti jėgas „Snaigės žygyje“, mėgstantys ramybę bus kviečiami žingsniuoti Žagarės ozo pažintiniu taku ir pasigrožėti nuostabiais Žagarės apylinkių gamtos vaizdais. Taip pat vyks šokiai-pokiai prie laužo, visų dėmesį prikaustys staigmena „Sniegmena“! Smagiai pajudėjus gamtoje visų lauks gardžioji košė su arbata. Kviečiame nepamiršti atsinešti puodelio, dubenėlio ir šaukštelio, nes Žagarė taria vienkartiniams indams NE ir siekia tapti pirmuoju miestu be vienkartinių indų! Puoselėkime motiną Žemę!

 

Renginį organizuoja LMSA ir klubas „Čia ir dabar“, Ruslanas & Co „Gyvenk sveikai...“ bei Žagarės regioninio parko direkcija.

 

Sausio 20 d. (sekmadienį) 12 val. ATEIK, ATVYK, ATČIUOŽK į Žagarę! BUS SMAGU!!!

 

Žagarės regioninio parko direkcijos vyresn.specialistė Modesta Bielskienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai